Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Araştırma: Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Araştırma: Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı
Araştırma:  Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı

4/4


2/4


Kripto para veri ve yazılım geliştirme firması Santiment’in 17 Aralık tarihli yeni bir araştırmasına ve elde ettiği verilere göre, geçtiğimiz 30 gün içerisinde Ethereum tabanlı ilk dijital para arzı projeleri inanılmaz bir hızda ellerindeki Ether’lerin yerini değiştirdi.


Santiment tarafından yapılan araştırma söz konusu kripto para birimlerini ‘borsalara kadar’ takip etmiyordu ve bu sebeple söz konusu ETH’lerin hepsinin satıldığını söylemek doğru olmayacaktır ancak Santiment bu veriler ışığında ‘satış olasılığının yüksek’ olduğunu düşünüyor.

Santiment tarafından çıkartılan üç aylık ETH grafiği ve bu süre içerisinde ICO’lara ait ne kadar Ether’in elden çıkartıldığı, Eylül ayı ile Ekim ayı arası ile, Ekim ayı ile Aralık ayı arasındaki süreçle de kıyaslandığında son 30 günde yaşananlar hakkında bir rehber görevi de görüyor.


Geçtiğimiz 30 gün içerisinde ‘harcanan’ Ether miktarı hakkında ICO projelerini sıralayan Santiment, sıralamada en üstte SingularDTV isimli bir blockchain platformunun yer aldığını ifade etti. Söz konusu proje Kasım ayından bu yana  39 proje arasından 60,370 ETH harcayarak birinci oldu. Ekibin cüzdanında ise hala 165,000 ETH mevcut ve firma yaptığı ICO esnasında 585.430,62 ETH toplamıştı.


Geçtiğimiz aylarda ciddi anlamda Ether satan diğer firmalar arasında ise, 50.000 ETH ile Aragon, 47.290 ETH ile Kyber Network ve 40.870 ETH ile Friendz geliyor. Son aylarda en fazla elinde ETH tutan projelerden ikisi ise, DigixDAO ve Golem olarak görünüyor ve iki proje sırasıyla 395.430 ETH ile 369.020 ETH bulunduruyor. Projelerin ikisi de geçtiğimiz 30 günde hiç ETH satmadı.

Araştırma: Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Araştırma: Son 30 Günde ICO Cüzdanında 400.000 ETH’lik İşlem Yapıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Kore’deki Şirket ICO Yasağının Anayasaya Aykırı Olduğunu Savunuyor Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı! Tether’den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı! Bitcoin Fiyatı 4.000 Doları Neden Geçemiyor? Bitcoin eleştirmeni hizaya geldi: “Bitcoin bu yüzden 55 bin dolar olacak.” Brave Artık HTC Exodus Telefonunun Varsayılan Tarayıcısı Olarak Sunulacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır