Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litekoin ATM’ler Dünyada Yaygınlaştı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litekoin ATM’ler Dünyada Yaygınlaştı
Litekoin ATM’ler Dünyada Yaygınlaştı
Litecoin ATM’leri kriptokrasi bankacılığı terminallerinde altpin destekleyen açık pazar lideri yaparak haziranda iki katına çıkan litre ATM’lerin sayısı. Geçtiğimiz aylarda, bitcoin ATM operatörleri Litecoin uyumlu terminalleri Birleşik Devletler, Kanada ve İngiltere’de kurdular.

Raporlar, küresel olarak lito-kahve ATM’lerinde güçlü bir artış olduğunu gösteriyor. Coinatmradar’ın raporuna göre, geçtiğimiz ay litecoin entegrasyonunu gerçekleştiren 50’den fazla şifreleme ATM terminali vardı.

Litecoin’i destekleyen şifreleme ATM’lerinin sayısı geçen ay iki katından fazla bildirildi. Coinatmradar’a göre, toplam aydınlatma atmosferi sayısı şu anda 91 birim – ki bu, bitcoin harici şifreleme oranını destekleyen terminallerin% 90’ından fazlasını içeriyor. Bir sonraki desteklenen altproende ethereum – ETH’yi destekleyen 13 terminal, ardından 7 terminalli Dash ve 5 ile Dogecoin var.

Litecoin ATM’lerin çoğu ABD’de bulunmaktadır. Geçtiğimiz aylarda, Bitcoin of America, 19 şifreli ATM’ye LTC yetenekleri ekledi; Rockitcoin, şirketin atm terminallerinin 40’ına litecoin ekledi ve Athena Bitcoin, 10 makineye LTC işlem desteği ekledi. Günümüzde, ABD piyasaları, dünyanın litecoin entegre şifreli ATM’lerinin yarısından fazlasını oluşturmaktadır.

Localcoinatm geçtiğimiz ay Kanada’daki 6 bitcoin atm terminaline litecoin desteği eklediğini açıkladı. Entegrasyonlar, Toronto’da lito-kahve ATM’lerini ilk sunan şirket oldu.

Alphavend, mayıs ayında Brighton, İngiltere’de litecoin entegrasyonu yakında bir bit eşofman atmosferi başlattığını açıkladı. Alphavend’in sözcüsü, “Brighton’un yenilik için uzun bir üne sahip olduğu ve yeni fikri benimsediği ve bitkinin arkasında, izinsiz ve vatansız bir para birimi olan sosyal mesajın kesinlikle özgür düşünce ve eşitlikçi sakinleri ile çınar olacağını” belirten seçimi şöyle anlattı: .

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litekoin ATM’ler Dünyada Yaygınlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak gelişme: Bakkt’ın Bitcoin vadeli sözleşmeleri için tarih kesinleşti! İşte 2019 için en çok öne çıkan Bitcoin tahminleri XRP Fiyat Analizi: Ripple Güçlü Satış Baskısı Altında Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar Verdi Alt Koinlerin Rallisi Başladı Mı? Piyasa Tamamıyla Yükselişte! Altcoin Sezonu? Binance CEO’sundan Altcoin Sezonu Geliyor İddiası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır