Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi!
Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi!

2/2


2/2


CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en fazla hacme sahip kripto para borsalarından olan Huobi, 16 Ekim tarihinde yayınladığı resmi bir açıklamaya göre dört adet dolar endeksli stabil koin projesini aynı anda listeleme kararı aldı.

19 Ekim Cuma gününden itibaren dünyanın en büyük beşinci kripto para borsasında Paxos Standard, TrueUSD, USDCoin ve Gemini Dollar projeleri için para yatırma işlemleri başlatılacak.

Huobi Global ekibi yaptıkları açıklamada söz konusu stabil koin projelerinin şimdiden Huobi Wallet uygulamasında mevcut olduğunu ancak piyasaya çıkma zamanlarının ve diğer detayların daha sonra açıklanacağını vurguladı.

Huobi bunun yanı sıra dört stabil koin projesinin platformun sahip olduğu borsa dışı Huobi OTC bünyesindeki alım satım işlemlerinin detaylarının da daha sonra açıklanacağını bildirdi.

Özellikle 15 Ekim Pazartesi tarihinden sonra piyasalar stabil koinler konusunda inanılmaz bir etkinlik görmeye başladı ve şüphesiz bunun temel nedeni Tether. Pazartesi günü  KuCoin ile başlayıp daha sonra Binance borsasında sıçrayan ”Tether delist ediliyor” dedikoduları kesinlikle piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük stabil koin projesinin tahtını yerinden oynattı. Korku ve paniğe yani kısacası FUD etkisine kapılan insanlar, Tether yerine diğer stabil koin projelerine geçmeye başladıkça, borsalardan da söz konusu projelere doğru hamleler hızlandı ve Huobi aslında OKEx borsasından sonra yeni stabil koinler listeleyen ikinci kripto para borsası oldu.


İlgili haber:
Tether Krizinin Ardından Ünlü Borsa OKEX’den Stabil Koin Listeleme Hamlesi!

Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 100 doların altına düşer mi? Edge Markets: Ripple (XRP) Devrim Yapacak! Ethereum Bir Sonraki Boğa Koşusunda Bitcoin’i Gölgede Bırakabilir 9 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC dar bant hareketinden kopabilecek mi? Dev Kripto Para Borsası Binance’tan Vadeli İşlem Platformu Sürprizi! Dev Yatırımcılar, Bitcoin’den Çok Şey Bekliyor: Peki Bu Gerçekleşecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır