Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!
Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!

© Reuters. © Reuters.

Bitcoin boğa koşusunu bakkt ve fidelity tarafından başlatılacağına dair, Global Bitcoin ödeme servisi BitPay’in baş sorumlusu önemli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity mi başlatacak?Bitcoin ödeme servisi BitPay’in baş sorumlusu, kripto para borsasının tüm yükünü omuzlarında taşıyan en büyük kripto para biriminde(Bitcoin) son yaşanan aşağı yönlü hareketlerden endişe duymadığını ifade etti. Sonny Singh, kurumsal görevlilerin Blockchain destekli ürünleri piyasaya sürmesiyle, Bitcoin’in önümüzdeki yıl 15.000-20.000 $ seviyelerinde olacağını iddia ediyor.

Ripple için bakınız:Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!BitPay CEO’su; Fidelity, Bakkt, Square (NYSE:SQ), Blackrock (NYSE:BLK), bir sonraki dönemeçte ise Bitcoin boğa koşusu söz konusu diyor.

BitPay Singh’ e göre; Bitcoin büyük bir marka. Bu yüzden bilinirliğinin bir işareti olarak dünya çapında yaygın bir şekilde benimsenmesini gözlemledi ve Bloomberg’e “mevcut fiyatı çok fazla ciddiye almamak gerek” dedi; zira ona göre asıl önemli olan şey, sahnenin önünde yaşananlar değil, ardındaki baş döndürücü olaylardır.

Ripple için bakınız: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!Baş sorumlu, kurumsal isimlerin kendi ürünleri ile pazara girene kadar, ister aşağı ister yukarı yönlü olsun, BTC’de önemli bir fiyat hareketi beklemiyor.

Örneğin, yakın zamanda bir mali hizmetler şirketi olan Fidelity, gözetim ve ticaret odaklı bir kripto iştiraki açacağını açıkladı. Sonny Singh ayrıca Bakkt, Square, Blackrock’un gelecekteki ürünleri, BTC ticaretindeki bir yükselişin potansiyel sürücüleri olacağını ifade etti. Buradan şu kanıya varıyoruz; Bitcoin boğa koşusunu bakkt ve fidelity başlatacak.

Ripple için bakınız: Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!Singh’e Morgan’ın CEO’su Jamie Dimon ve kendisinin Eylül 2017’de BTC’nin dolandırıcılık konusundaki sert açıklamları ile ilgili ayrıca şu açıklamalarda bulundu. Bloomberg’in Emily Chang’u ile J.P. Morgan, Fidelity’de olduğu gibi bu tarz ürünlere talep söz konusu olursa; ancak kripto evrenine giriş yapılabilir dedi.

Kripto para borsasındaki domino etkisi…Son günlerde, Bitcoin önemli bir düşüş(ayı) baskısı yaşamış ve Kasım ayı ortalarında 6.000 $ seviyelerine kadar indi. Piyasa şuan için bir istikrar yakalayabilmiş değil. 20 Kasım’dan bu yana Bitcoin 4,500 $ civarlarında; ancak Cuma günü yaklaşık 250 $ kadar eridi. Singh’in, kripto para konusunda bir tereddüdü yok; ancak çoğu altcoin hakkında aynı şeyi söyleyemiyor.

“Bence Bitcoin ve diğer her şey arasında gece ile gündüz arasındaki fark kadar bazı farklılıklar söz konusu. Bitcoin yüz poundluk(ağırlık birimi) bir goril. Devasa bir ilişki ağı etkisine sahip. […] Diğerleri? Onlara ne olacağını bilmiyorum […] ICO pazarının şu anda çok fazla ölü olduğunu söylemek yanlış olmaz. Belki hepsinden sadece bir iki çift kripto para hayatta kalacaktır, emin değilim, ama Bitcoin hayatta kalmazsa hiçbiri hayatta kalamaz. Net!”

BitPay, değerinin büyük bir kısmını kaybeden Bitcoin pazarındaki düşüşe rağmen, bu yıl bir milyar doların üzerinde işlem gördü ve iyi bir iş çıkardı. Firma, 31 Aralık 2017 için benzer hacimler rapor etmişti. Bu yılki sonuçlar, Bitcoin’in bir ödeme aracı olarak kabul edilmesinin, son yaşanan büyük buhran adı her neyse, ne olursa olsun, dünya genelinde bir ödeme aracı olarak artmaya devam ettiğini göstermektedir.

Ripple için bakınız: Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?Bitcoin 4,000 dolar seviyelerinde kalmayı başaramadı ve bu Pazar 3,600 dolar ile 3,900 dolar seviyelerine kadar indi. Piyasa değeri, Kasım ayı ortalarında 100 milyar doların altına düşerek 67 milyar dolar civarlarında kaldı. Pazardaki bir numaralı kripto para birimi(Bitcoin), 2017’nin sonlarına doğru olan ters çizgiyi devam ettiriyor maalesef. Bu yılın sonuna yaklaştıkça da bir kez da yeni bir dip fiat baskısı yaşamakta.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Warren Buffett İle Olan Yemeğe Sürpriz Litecoin Konuğu! Ethereum’a Dev Rakip: Binance Chain Ünlü ekonomist: “Bitcoin fiyatını Wall Street kontrol ediyor!” Anthony Pompliano: Lightning Network, En Hızlı Büyüyen Ağlardan Birisi! Ethereum İçin Sıcak Ocak: Bilmeniz Gereken Üç Hard Fork ve ETH Fiyatına Etkileri Binance Borsasında Listelenen Ravencoin (RVN) Rokete Bağladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır