Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analist: Bitcoin’de Dip Seviyeleri Henüz Görmedik Ancak Oldukça Yakınız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analist: Bitcoin’de Dip Seviyeleri Henüz Görmedik Ancak Oldukça Yakınız
Analist: Bitcoin’de Dip Seviyeleri Henüz Görmedik Ancak Oldukça YakınızBitcoin ve kripto paralar ile ilgili analizler yapan Hans Hauge, son değerlendirmesinde, Bitcoin özelinde piyasanın genelini yorumladı. Hauge, Bitcoin’de yaşanan ciddi ve kaliteli teknik gelişmelerin, fiyata şu anda etki etmediğini belirtirken, Bitcoin’de halen fiyat olarak dip seviyelerinin gelmediğini ancak, şu andaki fiyatın da bu seviyeye oldukça yakın olduğunu belirtti.

Bitcoin ağındaki işlemci gücünün ve kapasitesinin artışı ile birlikte, gönderim sayılarının ve Bitcoin cüzdan adreslerinin arttığını ve bunların da önemli gelişmeler olduğunu belirten Hauge, şu ifadeleri kullandı:

”Bitcoin şu anda muhtemelen halen dip yapmış değil. Biraz daha düşüş olacaktır. Ancak bununla birlikte, temel gereksinimler oldukça iyi bir gelişme göstermiş durumda. Fiyat buna henüz tepki vermedi. Yapacağınız hamleyi iyi planlamanız gerekir ve buna sadık kalmasınız.”

Şu anda Bitcoin hatrı sayılır bir süredir 6 bin – 6 bin 500 dolar bandında hareket ediyor ve volalitede geçmiş dönemlere kıyasla ciddi bir azalma mevcut. Bazı otoritelere göre içinde bulunduğumuz dönem ile birlikte Bitcoin’de çok ciddi bir ralli başlayacak. Örneğin Fundstrat analisti olan ve kripto para sektörü ile ilgili yaptığı isabetli tahminler ile bilinen Tom Lee, Bitcoin için yıl sonu fiyat hedefini 22 ila 25 bin dolar arasında bir değer olarak veriyor.

Bu yılın başından bu yana ciddi bir ralli yakalamayı başaramayan Bitcoin için, bakalım 2018 yılının kalan 3 aylık dönemi nasıl geçecek ve fiyat hangi seviyelere gelecek?

Analist: Bitcoin’de Dip Seviyeleri Henüz Görmedik Ancak Oldukça Yakınız isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analist: Bitcoin’de Dip Seviyeleri Henüz Görmedik Ancak Oldukça Yakınız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de Düşüşü Bilen Ünlü Analist Woo’nun Son Fiyat Öngörüsü Bitcoin Fiyatında Hareketlilik Yok, Piyasada Genel Durgunluk Var 10 Bin Doları, 2 Haftada 39’a Katladı Analist: Bitcoin’i (BTC) 6.200 Dolara Çıkaracak Bir Ralli Olabilir Ethereum konferansında koronavirüse yakalananların sayısı büyüyor Rusya Ulaşım Bakanlığı Blockchain’i Denemek İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır