Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Ağında Gerçekleşen Stres Testinde Bir Günde 700 Bin İşlem Yapıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Ağında Gerçekleşen Stres Testinde Bir Günde 700 Bin İşlem Yapıldı
Bitcoin Cash Ağında Gerçekleşen Stres Testinde Bir Günde 700 Bin İşlem YapıldıBitcoin Cash geliştirici ekibi, koinin ağının durumu ile ilgili olarak bir stres testi gerçekleştirdi. Buna göre, yapılan testte tam 733 bin gönderim bir gün içinde tamamlanırken, bu durum Bitcoin Cash topluluğunda takdirle karşılandı.

Toplamda 24 saat süren test boyunca 733 bin gönderim gerçekleşirken, kaba bir hesapla bu dakikada 486 gönderim yapıldığı anlamına geliyor. Aynı zamanda tüm bu gönderimlerin son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği de ifade edilirken, her 1000 gönderim başına 2 başarısız gönderim olduğu ve bu rakamın da son derece tatmin edici bir sonuç olduğu vurgusu yapıldı.

Ağdaki gereklilikleri test etmek ve potansiyel çözümleri ve geliştirmeleri belirlemek için bu tarz testlere devam edileceğini açıklayan Bitcoin Cash geliştirici ekibi, teknik manada çok daha fazla ilerleme kaydetmek istediklerini belirtti. Bilindiği gibi, Bitcoin’in esas kurulum vizyonu bayrağını taşıdığını iddia eden Bitcoin Cash, bir değer deposu olmaktan ziyade bir takas aracı olma amacını taşıyor ve ağdaki tüm gelişmeler ve iyileştirmeler de bu amaçla yapılıyor.

Bitcoin Cash ekibinin bu konu ile ilgili bir test daha yapacağı belirtildi. Tarihin ise, 15 Kasım’da gerçekleşecek hard forkun sadece iki gün sonrası, yani 17 Kasım olması planlıyor. Bu testte de, ağın fonksiyonları mercek altına alınarak, yapılacak iyileştirmeler ve ağın kapasitesi hakkında önemli bilgiler elde edilebilecek. Bitcoin Cash ekibi, çok daha hızlı ve ucuz para transferi için çalışmaya devam edecek.

Bitcoin Cash Ağında Gerçekleşen Stres Testinde Bir Günde 700 Bin İşlem Yapıldı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Ağında Gerçekleşen Stres Testinde Bir Günde 700 Bin İşlem Yapıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Körfez İşbirliği Konseyi Blockchain’in İmkanlarından Faydalanabilir İşte kripto pazarında kazanmak için dinlememeniz gereken 3 tavsiye Popüler analist: “Destansı 2017 Bitcoin boğa koşusu yakında tekrarlanabilir!” Ethereum Merkeziyetsiz Uygulama İddiasından 7 Ay Sonra, Joseph Lubin Hala ‘Sessizliğini Koruyor’ Bu 100,000’lerce dolarlık etkileyici Bitcoin koleksiyonu Reddit’te ortaya çıktı İngiltere’deki Dev Şirket Blockchain Şirketine Yatırım Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır