Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek
Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan gece kulüpleri derneği, yaptığı açıklama ile merkezi olmayan ödeme platformu Paytomat ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada, yaklaşık 30 binden fazla üyesi bulunan ve ABD’deki barların ve gece kulüplerinin oluşturduğu sektörün öncüsü olan kurumun, bundan sonra Paytomat sayesinde dijital para kullanımını arttıracağı belirtildi.

Birliğin satış ve pazarlama birim başkanı Lev Filimonov, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Derneğimizin en önemli hedeflerinden birisi sektörde çalışan ve hizmet veren kişilere o dönemin gerekli trendlerini yakalatmaya çalışmak ve onlara rahat edebileceği bir ortamı sağlayacak çeşitli kaynakları ve araçları sunmak. Bu sayede performanslarını arttırmak istiyoruz. Kripto paraları kabul etmek bize büyük bir ekonomik avantaj sağlayacak ve bizi bir adım öne atacak. Bu konu ile ilgili Paytomat’tan yardım alacağımız ve birlikte çalışacağımız için oldukça mutlu olduğumuzu belirtebiliriz.”

Gece kulübü ve barlarda kripto para kabulünün artması ve yaygınlaşması için yoğun bir çalışma içine giren derneğin birlikte çalışacağı firma olan Paytomat ise, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 783 milyar dolarlık bir sektör olan Amerikan gece kulübü ve barları ile çalışacak olmaktan mutlu olduklarıın belirten Paytomat yetkilileri, şunları söyledi:

”Bu kadar büyük bir sektörün kripto paralara açık olması mükemmel bir haber. Bu, Amerikan iş dünyasının kripto paralara bakışını özetleyen bir gerçek. Biz de onlara bu fırsatı sunabilmek için çalışıyoruz.”

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu formasyona göre Bitcoin düşebilir Bitcoin Diplere Dalıyor! 11 Ünlü Analist BTC’nin Sıradaki Adımını Açıkladı Stellar Yönetimi Önemli Bir Karara İmza Attı: Stellar Logosu Değiştirilecek! TRON (TRX) rekor üstüne rekor kırıyor: Ethereum ise XRP’den sonra bir yenilgi daha yaşayabilir UCLA Blockchain Projelerine Yardımcı Olmak İçin Yeni Program Hazırladı Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır