Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek
Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan gece kulüpleri derneği, yaptığı açıklama ile merkezi olmayan ödeme platformu Paytomat ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada, yaklaşık 30 binden fazla üyesi bulunan ve ABD’deki barların ve gece kulüplerinin oluşturduğu sektörün öncüsü olan kurumun, bundan sonra Paytomat sayesinde dijital para kullanımını arttıracağı belirtildi.

Birliğin satış ve pazarlama birim başkanı Lev Filimonov, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Derneğimizin en önemli hedeflerinden birisi sektörde çalışan ve hizmet veren kişilere o dönemin gerekli trendlerini yakalatmaya çalışmak ve onlara rahat edebileceği bir ortamı sağlayacak çeşitli kaynakları ve araçları sunmak. Bu sayede performanslarını arttırmak istiyoruz. Kripto paraları kabul etmek bize büyük bir ekonomik avantaj sağlayacak ve bizi bir adım öne atacak. Bu konu ile ilgili Paytomat’tan yardım alacağımız ve birlikte çalışacağımız için oldukça mutlu olduğumuzu belirtebiliriz.”

Gece kulübü ve barlarda kripto para kabulünün artması ve yaygınlaşması için yoğun bir çalışma içine giren derneğin birlikte çalışacağı firma olan Paytomat ise, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 783 milyar dolarlık bir sektör olan Amerikan gece kulübü ve barları ile çalışacak olmaktan mutlu olduklarıın belirten Paytomat yetkilileri, şunları söyledi:

”Bu kadar büyük bir sektörün kripto paralara açık olması mükemmel bir haber. Bu, Amerikan iş dünyasının kripto paralara bakışını özetleyen bir gerçek. Biz de onlara bu fırsatı sunabilmek için çalışıyoruz.”

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikan Gece Kulüpleri Artık Kripto Para Kabul Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yunan Milyarderden Kripto Para ve Borsa Hamlesi Charlie Lee: ”Lightning Network ile Bitcoin, Satoshi’nin Vizyonuna Daha Uygun” SEC Yetkilisi: Bazı Konularda Doğru Adım Atmadık Araştırma: Hard Fork Yaşayan Kripto Paraların İstikrarı Bozuluyor Ay’a yolculuğa hazırlanan 5 altcoin Sia Blockchain Ağı, Planladığı Hard Fork’unu Tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır