Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kanadalı Mücevherat Devi: Bitcoin İle Ürün Satacağız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kanadalı Mücevherat Devi: Bitcoin İle Ürün Satacağız
Kanadalı Mücevherat Devi: Bitcoin İle Ürün Satacağız

© Reuters.  © Reuters.

Kanadalı mücevherat devi Birks Group’tan yapılan resmi açıklamada Bitcoin ile altın ve mücevherat ürünleri satacak olduklarını açıkladı. BitPay ile anlaşma imzaladıklarını ve bunun dünyada ve Kanada’da bir ilk olduğunu açıklayan şirket yetkilisi, bu teknoloji ve ödeme yönteminden yararlanarak müşterilerinin yaptıkları ödemelerin tamamen gizli kalabilecek şekilde tasarlanmış olduğunu ve ödeme sistemine yeni bir araç eklemekten memnun olduklarını açıkladı. Bitcoin ile mücevher alımı bugüne kadar dünyanın hiçbir ülkesinde fiziksel olarak ve online olarak gerçek olmamıştı.

Bu son atılan Kanadalı mücevherat devinin BitPay adımı ile gerçek olan mücevherat satışlarında Bitcoin kullanılması, gelecekte farklı ülkelerde de uygulanabilecek yöntemlerden bir tanesi olarak gösteriliyor.

26 şubesi var
Kanada’da en az 26 farklı şubesi olduğu bilinen kuyumculuk ve mücevherat devinin, müşterilerine sunacak olduğu ödeme yönteminin ilk etapta çok fazla kullanılmasa bile gelecekte birkaç aylık sürede kripto paraların fiyatına bağlı olarak kripto para yatırımcılarının değerli olarak bir ürün satın alabilmesine imkan sunacak. Bu yöntem ile kripto para dolandırıcılıklarının ve kripto paraların aklanması konusunun çok kolay olabilecek olmasından ise büyük endişe duyulmakta.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kanadalı Mücevherat Devi: Bitcoin İle Ürün Satacağız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, Dogecoin ve Funcoin İle Bahis Platformu Ethereum’daki en büyük ponzi planı’nın cüzdanı boşaltıldı! Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance 5 Altcoin’i Liste Dışı Bırakıyor! Ethereum Classic Saldırganı, 100.000 Dolar Değerinde ETC’yi İade Etti! Ethereum fiyat tahmini: ETH boğaları koşu için hazırlanıyor Dünyada Bir İlk! Seul Belediyesi Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır