Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yüzde 84’lük Çöküşü Tahmin Eden Borsacının Yeni Bitcoin Öngörüsü: Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Stellar, Cardano, Waves’e Dair Öne Çıkan Haberler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yüzde 84’lük Çöküşü Tahmin Eden Borsacının Yeni Bitcoin Öngörüsü: Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Stellar, Cardano, Waves’e Dair Öne Çıkan Haberler
Yüzde 84’lük Çöküşü Tahmin Eden Borsacının Yeni Bitcoin Öngörüsü: Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Stellar, Cardano, Waves’e Dair Öne Çıkan Haberler


Bu yılın kripto kazasını tahmin eden borsacıya göre Bitcoin’in gelecekteki fiyatından Ripple ve XRP’ye yönelik bir özete kadar, blockchain dünyasındaki son dakika gelişmelerine buyurun buradan bir bakalım.

Bitcoin
Bitcoin’in 2018’deki büyük düşüşünü tahmin eden usta bir teknik Borsacı, yakın gelecekte BTC’de daha az oynaklık gördüğünü söylüyor.

Peter Brandt Yahoo (NASDAQ:AABA) Finans’a yaptığı açıklamada, Bitcoin’in fiyatının gelecek yılın başlarında 3.000 $’lık anahtar psikolojik seviyeyi tekrar test etmeden önce 4.600 $’a varabileceğini söylüyor.

Brandt, bu yılki dramatik düşüşün teknik açıdan öngörülebilir olduğunu söylüyor. Fakat bu noktada 2019’da, 1200 dolara kadar bir düşüşten, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine dönmesini bekleyen bir boğa koşusuna kadar her şeyin mümkün olduğunu söylüyor.

Ripple ve XRP
Ripple, şirket ve XRP için 2018 yılının hatırda kalıcı sahnelerini kapsayan bir yıllık rapor ve video yayınladı.

Ethereum
Ethereum blog gönderisinde yer alan son ConsenSys destekli Week, gündemin yeni maddesi oldu.

Bu haftanın baskısı Storj ve Gnosis’i de içeren bir dizi Ethereum tabanlı platformda yer alan yeni protokol güncellemelerini ve haberleri kapsıyor.

Stellar
Stellar (XLM), Güney Kore merkezli kripto para borsası Korbit’te piyasaya sürülüyor.

Para çekme ve alım satım işlemleri 20 Aralık’ta başlayacak. XLM ile hangi paraların işleme açılacağı ise henüz net değil.

Tron
Tron’un oyun yatırım kolu Tron Arcade, 30 milyon dolarlık blockchain ve kripto girişim fonu olan gumi Cryptos ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Her iki şirket “oyunların nasıl oluşturulup ve keyif alındığını dönüştürmeye” yönelik tasarlanmış projelere ortaklaşa yatırım yapacak.

Cardano
Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson’ın PlutusFest’teki açılış konuşması artık çevrimiçi.

Hoskinson, paranın tarihi, değer yaratan toplumsal mutabakat ve dijital çağda kripto paraya duyulan ihtiyaç hakkında konuşuyor.

Waves
Halka açık blockchain ağı Waves, kamu kurum ve kuruluşları için kendi platformunun özel bir versiyonunu oluşturmak amacıyla 120 milyon dolar topladı.

Bloomberg’e göre, para, Londra merkezli finans hizmetleri grubu Dolfin tarafından yürütülen bir dizi para toplama etkinliğine katılan özel yatırımcılardan alındı.

CoinMarketCap’e göre, platformdaki yerel kripto para birimi Waves, haberler yayınlanmadan önceki fiyat değeri olan 2.63 $ ‘dan haberin yayınlandığı sıra 4.46 dolara kadar yükseldi.


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Yüzde 84’lük Çöküşü Tahmin Eden Borsacının Yeni Bitcoin Öngörüsü: Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Stellar, Cardano, Waves’e Dair Öne Çıkan Haberler appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yüzde 84’lük Çöküşü Tahmin Eden Borsacının Yeni Bitcoin Öngörüsü: Ripple (XRP), Tron, Ethereum, Stellar, Cardano, Waves’e Dair Öne Çıkan Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi? İşte Doğru Bitcoin Tahminleriyle Nam Salan Analistlerden 9 Çarpıcı BTC Tahmini Bitcoin zorluğunda tüm zamanların en yüksek seviyesi Binance’te Bugün: En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paralar 23 Aralık 2019: Kripto para piyasaları haftaya nasıl başladı? Ripple’a güveniyor musunuz? İşte XRP için hayatını ortaya koyan yatırımcılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır