Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para!….

Ana Sayfa » GÜNCEL » Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para!….
Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para!….

© Reuters.  © Reuters.

Bugünlerde en fazla merak edilen soru; her yatırımcının torbasında olması gereken 2 kripto para?

Sadece Tron ya da Ripple yatırımcılarına değil, herhangi bir kripto para yatırımcısına bile sorarsanız, muhakkak benzer cevaplar alacaksınızdır. Soruya verilen en ideal cevap belki de herkesin de aklına ilk gelen cevaptır, olamaz mı?

Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para Bilmecesi…Geçen hafta bir sürü yatırımcı için tam anlamıyla bir kabus yaşandı. Zira beklenen senaryo umulduğu gibi gerçekleşmedi. Esas neden olarak çoğu kripto paranın piyasa değerindeki önemli düşüş görülmekte. Tabi her yatırımcı için aynı şeyi söyleyemeyiz. Buna önceden hazırlıklı olanlar da yok değildi zira.

Bu günlerde, Tron (TRX) ve Ripple (XRP) yatırımcısının keyfi yerinde. Yakın zamanda piyasadaki tüm karamsar havaya rağmen koinlerdeki heyecan verici istikrarlı fiyat artışı dikkate değer. Bu olumlu ve fantastik havanın asıl nedeni ne olabilir? Lider ve profesyonel analistler cenahında yaygın kanı; bu hava doğrudan Tron ve Ripple ile ilgi hazırlanmış çok önemli raporlarına bağlanmakta.

UPSURGE‘ ye Göre Esas Faktörler…TRX’nin yükselişi, çoğu analist ve yatırımcı tarafından Tron CEO’ su ve kurucusu Justin Sun tarafından yapılan son duyuruya bağlanmaktadır. Sun, Twitter hesabında, TRON‘ un (TRX) bir milyar dolar değerinde bir ortaklık olasılığı (bu şok açıklama kripto dünyasında bomba etkisi yarattı. Çeşitli spekülasyonlara göre ise bu şirketin Çin’ in Google’ ı olan Baidu olduğu iddia edilmektedir.) konusunda takipçilerini olağanüstü bir şekilde heyecanlandırdı. Bu çok çarpıcı açıklamadan sonra bir yatırımcı daha ne isteyebilir ki? Her yatırımcı bu tür muazzam duyuruları, her sabah doğrudan sıra dışı bir şekilde duymak ister.

Eli kulağında olan söz konusu müthiş ortaklık, Tron Vakfı’nın gözünü kapatıp da hayal ettiği bir girişimdi. Zira vakfın kripto-para piyasasında daha fazla popüler olup muazzam bir para kazanmaya devam etmesini sağlamak için atamayı planladığı birçok kesinleşmiş adımdan sadece biridir.

Ayrıca, daha büyük dosya aktarımları için önemli bir endüstri oyuncusu olan Bit Torrent’ i satın almasının haberi, yükselişin nedenlerine eşsiz bir katkı sağladı. Evet, bir kaç ay önce yüksek teknolojiye sahip profesyonel BitTorrent’ i satın aldılar. Bu çığır açıcı satın almadan sonra; ancak şimdi Blockchain etkin bir şekilde kullanılmaya başlayabildiler.

TRON (TRX) için Gelecek Ne Vaad Ediyor?Şu anda tüm endikasyonlar tek bir yöne işaret etmektedir. TRX’ i, heyecan verici 1,63 milyar dolarlık bir piyasa değeri ve %3 oranında etkileyici büyüme ile parlak bir gelecek beklemektedir.

Ripple’ ın XRP’si…TRX, boğa patlamasının olumlu tarafından kazanç sağlayan tek kripto değil. Son zamanlardaki yaşanan akıllara zarar kabuslardan kurtulan kripto para birimlerinden bir tanesi de Ripple (XRP)’ dir.

XRP’ in istikrarlı ve şaşırtıcı bir şekilde daha da yükselmeye devam etmesi tesadüfle açıklanamaz. Her geçen gün daha fazla finans kuruluşunun Blockchain’ e geçmesi ve Swift-Ripple ortaklığının eli kulağında olduğu söylentileri de XRP fiyatını artırmış durumda. Tabii ki, piyasa trendi de şu anda her iki kriptoya uygun koşullar hazırlamış durumda. Bunu da inkar etmemek gerek. Her yatırımcının torbasında olması gereken 2 kripto para bilmecesi böylelikle hangi kripto para birimlerinin olduğu artık açıklığa kavuşmuştur sanırım.

Tron(TRX) ve Ripple(XRP) Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Her Yatırımcının Torbasında Olması Gereken 2 Kripto Para!…. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya: Kripto Para Hırsızlıkları Bu Yıl 3 Katına Çıktı, 540 Milyon Dolara Ulaştı Visa, Mastercard ve PayPal… Facebook’un Kripto Parasının Destekçileri Bir Bir Ortaya Çıkıyor! Bitcoin’in önü açılıyor: 41 Alman bankası şu anda eksi faiz veriyor Kriptolar İngiliz Denetleyicilerinin Düzenlemeleri Ön Plana Çıkarmasıyla Düşüyor Araştırma: Bitcoin Adreslerinin Yüzde 1’inden Daha Azı, BTC Arzının Yüzde 87’sini Kontrol Ediyor! Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır