Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yunanistan’daki Bu Araziyi Bitcoin ile Almak Mümkün

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yunanistan’daki Bu Araziyi Bitcoin ile Almak Mümkün
Yunanistan’daki Bu Araziyi Bitcoin ile Almak MümkünYunanistan’ın Limni Adası’ndaki bir mülk satışa çıkarıldı. Bu mülkü nakit para kullanmadan veya banka işlemi yapmadan satın almak isteyen kişiler şanslılar. Çünkü satıcı, kripto para ile ödeme kabul ediyor.

Yunanistan’daki Limni Adası’nda yer alan bu mülk yaklaşık 3 dönümlük bir araziye yayılmış durumda. Bu mülkü satın almak isteyen kişiler Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash veya euro ile ödeme yapabiliyorlar.

Mülkün Detayları

Yunanistan’ın en büyük sekizinci adası olan Limni’de bulunan bu mülk, adanın en büyük kasabalarından olan Mondros’un yakınlarında bulunuyor. Satıcının açıklamalarına göre bu araziden “Ege Denizi’ne panoramik bir açıdan” bakılabiliyor.

Özellikle tarihle ilgilenen kişiler bu mülke yoğun ilgi duyabilirler. Çünkü Limni Adası; Yunan Mitolojisinde ateşin ve volkanların tanrısı olan Hephaistos’un adasıdır. Ayrıca bölgede Myrina Kalesi gibi turistik yerler de bulunuyor.

Bölge bunun yanı sıra Philoctetes’in mağarasıyla ön plana çıkıyor. Philoctetes; Truva Savaşı’na katıldığı düşünülen ve özellikle okçuluk yetenekleriyle tanınan bir kahraman. Philoctetes, Antik Yunan’da yazılmış dört farklı tragedyaya konu olmuştur ki bunlardan biri Sofokles’e aittir.

Satıcının paylaştığı bilgilere göre mülkün anlık fiyatı 180 bin dolar civarında. Ayrıca ilanda verilen detaylara göre mülkün yakınlarında “su ve elektrik kaynakları” bulunuyor.

Kripto Para ile Ödeme

Burası; kripto parayla satın alınabilen ilk mülk değil ve büyük ihtimalle son mülk de olmayacak. Şu ana kadar çeşitli ülkelerdeki çeşitli alıcılar, kripto para kullanarak birbirinden farklı şeyler satın aldılar.

Yine de bu gibi tekil örneklerden bahsetmek, kripto paraların günlük hayatta da kullanılabildiklerini göstermek için önemli.

Yunanistan’daki Bu Araziyi Bitcoin ile Almak Mümkün isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yunanistan’daki Bu Araziyi Bitcoin ile Almak Mümkün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Pazarı Her Zamankinden Daha Dinamik! QuadrigaCX CEO’su Ölümünden 12 Gün Önce Vasiyetini Yazmış İran’da Madencilik Artık Yasal CME Group CEO’su: Kripto Paraların Önündeki Engel Düzenlemeler Teknoloji Devi Sony, Dijital İçerik Haklarını Korumak Adına Blockchain Üzerine Yoğunlaşmakta Ünlü Bitcoin Borsasına Denetleme Devi Deloitte’den Güvenoyu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır