Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKEx süresiz Bitcoin türev ürününü piyasaya sürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKEx süresiz Bitcoin türev ürününü piyasaya sürüyor
OKEx süresiz Bitcoin türev ürününü piyasaya sürüyor

© Reuters.  © Reuters.

24 saatlik volümü bakımından dünyanın 2. Büyük borsası olan Malta’lı OKEx süresiz Bitcoin türev ürününün lansmanını yaptı. Bu da pozisyonların süresiz olarak tutulabileceği anlamına geliyor.

OKEx süresiz Bitcoin türevi ne sunuyor?Salı günü duyurulan ve “sürekli takas” ismi verilen ürün kripto ticareti yapanların OKEx Bitcoin’inin gelecekteki değerinin USD indexine göre spekülasyon yapmalarına izin veriyor.

Ripple kritik bir OTC borsasında listelendi

Her bir takas sözleşmesi BTC olarak 100$’a denk kavramsal bir değere sahip. Borsa yaptığı bir açıklamada ticaret yapanların uzun pozisyonlardan Bitcoin fiyat artışı ile, kısa pozisyonlardan da Bitcoin fiyat düşüşü ile kar elde edebileceklerini söyledi.

Western Union kripto para için hazır – Ripple testlerinin bitmesini bekliyor

Yeni ürün OKEx’in söylediğine göre geleneksel marketlerde mevcut 10 kat olan borç/sermaye oranı yerine 100 katını sunarak ticaret maliyetlerini azaltıyor. Anlaşma zamanı UTC’ye göre her gün 04:00 ve 16:00 arasında ve süresiz takas asözleşmesi spot market fiyatına yakın olarak bağlanacak.

Kripto piyasasında pasif gelir kazanmak ister misiniz? İşte Masternode’lar!

OKEx’in süresiz takası ayrıca bir “aşamalı bakım marj oranı” özelliği de sunuyor. Bu, açık pozisyonda ticaret yapanlara, risk iştahlarına ve market koşullarına göre borç/sermaye oranlarını ayarlamalarını sağlıyor. Ayrıca bir “fiyat işareti” mekanizması herhangi bir yüksek volatilite zamanında gereksiz likidasyonlardan kaçınmalarına yardım ediyor.

Bitcoin Cash’in artışı nereye kadar devam eder?

Borsa,gelecekte farklı kriptolara da takaslar eklemeyi planladığını söylüyor.

Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKEx süresiz Bitcoin türev ürününü piyasaya sürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

22 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC kritik destek noktasında McDonald’s’ın mı yoksa kripto sektörünün mü piyasa değeri daha yüksek? 10 Milyon Dolarlık IOTA Çalan Hırsızı Europol Yakaladı John McAfee’nin Bitcoin ticaret platformu piyasada Başarısız STO Sonrası Kapanan Kripto Para Borsası Yeniden Mi Açılacak? Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır