Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yorum: Ripple Konferansı’nda Clinton’ın Dedikleri Değil, Varlığı Önemli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yorum: Ripple Konferansı’nda Clinton’ın Dedikleri Değil, Varlığı Önemli
Yorum: Ripple Konferansı’nda Clinton’ın Dedikleri Değil, Varlığı Önemli

2/2


2/2


Ripple’ın düzenlediği Swell konferasında sahne alan Bill Clinton, açıkçası Blockchain ve kripto paralar konusunda pek de dişe dokunur bir şey söylemedi ancak bunu zaten pek kimse de beklemiyordu. Panelde, yeni yazdığı kitaptan silah politikalarına kadar birçok konudan bahseden eski ABD başkanı, Blockchain konusunda ise bu teknolojinin haddinden fazla regüle edilmemesi gerektiğini belirtti.


İlgili haber:
Bill Clinton: Aşırı Düzenleme Blockchain’in ”Altın Yumurtlayan Kazını” Öldürebilir

Ancak, otoritelere göre Clinton’ın zaten önemli ve gündem belirleyecek bir konuşma yapması da beklenmiyordu. Ondan beklenen şey, Ripple şirketinin gücünü ve vizyonunu temsil etmesiydi, onu da yaptı. Eşi Hillary Clinton ile, son dönemde sosyal medya platformlarında ‘Konferanslarda konuşmalar, parayla yapılır’ türevi bir caps akımının da öncüsü olam Clinton’ın bu tarz konuşmalar yaptığı ilk şirket tabii ki Ripple değil.

Aslında, orada verilmek istenen mesaj oldukça açık: Ripple şirketi, Bill Clinton’ı konuşma yapmaya davet edecek kadar kaliteli ve güçlü bağlantılara sahip.

Özellikle de merkeziyetçilik iddiaları ve şirket ile XRP bağlantısı sebebiyle sıkça sorgulanan ve dönem dönem dava da edilmiş olan Ripple şirketinin, aslında marka ve PR çalışması yapmak için Clinton’ı öne sürdüğünü düşünmek, pek de yanlış bir davranış olmayacaktır.

Markanın itibarını güçlendirmek ve şu anda birçok bankaya ve finansal kuruma sunduğu kaliteli hizmetin meyvelerini toplayıp daha fazla müşteri bulabilmek için yoğun bir çaba sarf eden şirketin, bu noktada kaliteli ve güçlü dostluklarının olduğunu göstermesi ve bu yönde çalışması kadar da doğal bir şey yok.

Yorum: Ripple Konferansı’nda Clinton’ın Dedikleri Değil, Varlığı Önemli isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorum: Ripple Konferansı’nda Clinton’ın Dedikleri Değil, Varlığı Önemli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Bitcoin Borsası Binance 8. Defa Koin Yaktı Bu Ne Anlam İfade Ediyor Kripto Para Borsası Kraken, XRP ve BCH İçin Marj Ticareti Opsiyonunu Duyurdu! Binance Futures’ın Bitcoin işlem hacmi rekor kırdı Usta analist Peter Brandt’tan çöküş sonrası Bitcoin tahmini Araştırma: Devasa Küresel Dijital Firmaların Yüzde 61’i Blockchain’e Yatırım Yapıyor Yeni Bir Cryptojacking Yazılımı, Bu Sefer Linux Kullanıcılarını Hedef Almakta

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır