Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yoni Assia: Bitcoin ETF’si Uzun Süre Gerçekleşmeyecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yoni Assia: Bitcoin ETF’si Uzun Süre Gerçekleşmeyecek!
Yoni Assia: Bitcoin ETF’si Uzun Süre Gerçekleşmeyecek!

© Reuters.  © Reuters.

eToro platformu CEO’su Yoni Assia, Bitcoin ETF’sinin ABD’nin büyük bütçeli kurumu SEC’in bir süre daha erteleyecek olduğunu ve onay vermeyecek olduğunu açıkladı. SEC, 2019 yılının 2. ayında Bitcoin ETF’si ile ilgili karar verilecek olduğunu ve daha fazla bu sürecin ertelenmesini istemediklerini resmi olarak açıklamış ve kripto paraların SEC bünyesinde durumunun kötü veya iyi olarak değil, geleceğe ve güvenlik risklerine bakıldığını açıklamıştı.

eToro platformu CEO’su Yoni Assia ise bugün basına yaptığı önemli açıklamasında, kripto para birimi Bitcoin için ETF’nin bir süre daha uygulanmasını beklemediğini ve SEC’in bu konuda kafa karışıklığı yaşadığını açıkladı. Bitcoin ETF’si beklentileri dolayısı ile piyasada ikiye bölünen taraflar ise kripto para fiyatlarının Bitcoin ETF’sinden dolayı risk altında olduğunu ve her an büyük kayıplar ile kazançların ETF kararından sonra yaşanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Milyonlarca yatırımcı bekliyor
Milyonlarca yatırımcı kripto para birimi Bitcoin’in ETF’sine SEC tarafından nasıl karar verilece olduğunu düşünerek sürecin bir an önce sona ermesini bekliyor. SEC ise sürekli belirli süre ertelemeyi uygun görerek kripto para yatırımcılarını uzun süredir bekletmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yoni Assia: Bitcoin ETF’si Uzun Süre Gerçekleşmeyecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kredi Kartı ile Bitcoin Alma: Kredi Kartıyla Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Nasıl Alınır? Ekonomist: Bitcoin ”Tamam ya da Devam” Döneminde – Hamle Yapması Gerekiyor SBI Ripple Asia, Japonyada dev konsorsiyuma katıldı Bitcoin’le 950 Bin Dolarlık Fidyenin Ödemesine Rağmen İşadamı Hala Kayıp Air Dropla Ev Alan Bangladeşli Yatırımcı! Şu anda Bitcoin satın almak için iyi bir zaman mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır