Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir?
Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir?

© Reuters.  © Reuters.

Beklenen kripto patlamasını hangi kripto para ateşleyebilir? Piyasa, 2017’de yaşadığımız gibi dramatik bir fiyat artışı için ayarlanmış gibi görünüyor. Ancak, dünyanın en büyük dijital para birimi olan Bitcoin, bu sefer patlamayı tetikleyen kripto para olmayabilir.

Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir?Bu yıl kripto pazarı için korkunç oldu. Bazı kripto paralar Ocak 2017’de elde ettikleri tüm zamanların en yüksek değerinden %80 oranında değer kaybetti.

Ancak, bazı ekonomistlere göre, fiyatlarda görülen bu düşüş, piyasa için faydalı olabilir. Ekonomist ve Bloomberg yazarı Tyler Cowen, çöküntü içideki kripto pazarına atıfta bulunarak şöyle diyor:

“Ama belki de bu gelişme tam olarak kriptonun bir sonraki adımı atması için ihtiyacımız olan şeydir.”

ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC), Bitcoin ETF taleplerini onaylayıp onaylamamaya karar verirken, Bitcoin’in düşük volatilitesini olumlu olarak görebilir. Aslında, düşük volatilite, fiyat manipülasyonunun azalmakta olduğuna dair kanıt olabilir.

Şimdi, birçok kripto analisti, piyasanın oldukça düz bir çizgiye sahip olması nedeniyle kripto patlamasını bekliyor. Bununla ilgili olarak, Anthony Cuthbertson şöyle diyor:

“Kripto para analistleri, piyasanın 2017 sonlarında elde ettiği kazançları yansıtmanın eşiğinde olabileceğine inanıyor.”

Ancak, Cuthbertson şuna da dikkat çekiyor:

“Tek uyarı, bu sefer kripto patlamasını başlatan Bitcoin olmayabilir.”

ETH veya XLM bir sonraki kıvılcım olabilir mi?Soru şu, eğer bir sonraki kripto para patlaması için roketi ateşleyen Bitcoin değilse, o zaman hangi kripto para katalizör olur?

Ehtereum veya Ethereum tabanlı bir kripto para, aday olabilir. Santiment‘e göre:

“Ethereum tabanlı ağlar, ETH’in tekrar sıçramasını bekliyorlar. Kendi boğa koşularını hazırlıyorlar.”

Cuthbertson ayrıca Thomas Crown Art’dan teknoloji uzmanı Ian McLeod’un şöyle dediğini belirtiyor:

“Ethereum, küresel çıkışı simgeleyen bir anıtın yanında olabilir.”

Veya, kripto patlamasını, Stellar Lumens (XLM) gibi henüz bilinmeyen bir kripto para ateşleyebilir.

Stellar blokzinciri, 6 Kasım 2018 tarihinden itibaren, Airdrop’a kayıt olan blokzincir cüzdan kullanıcılarına XLM olarak 125 milyon dolar verdiklerini açıkladı. Blokzincir airdrop ardındaki mantığı, merkezi olmamayı, popülaritesini ve ağın kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Ancak, on yaşındaki Bitcoin‘in piyasada bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebileceği ihtimalini azaltmayalım. Herşeyden önce, Bitcoin en büyük kripto para birimi. Bitcoin ayrıca Square (NYSE:SQ) gibi finansal hizmet şirketlerine karlı olabilmeleri için yardım etmeye devam ediyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hangi kripto para bir sonraki kripto patlamasını ateşleyebilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Etheera Token 14 günde yüzde 80.000 arttı, Etheera (ETA) nedir? Yükselişi durmak bilmiyor!!! FED Başkanı’ndan Son Dakika Libra Açıklaması Reuters Bitcoin ve Kriptolardaki Artış ve Düşüşü Bu Gelişmeye Bağladı Bloomberg: Bitcoin Fiyatı Eriyor, 1.500 Dolar Mümkün Ethereum’da kilit nokta 178 dolar seviyesi  Boğalar kızgın: ”Bitcoin 10 kat güçlenerek geri dönecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır