Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı
Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye BaşladıYetişkin içerik sitesi LiveJasmin, Pazartesi günü yaptığı bir duyuru ile blockchain tabanlı ödeme ve faturalandırma sistemi PumaPay ile ortaklık imzaladıklarını açıkladı. Yapılan ortaklık gereği LiveJasmin bütün internet sayfalarında kripto para birimi ödemesi kabul etmek için PumaPay’in alt yapısını kullanacak. Dahası, sitede yer alan modeller, stüdyo kiraları ve konu ile ilgili ajansların hepsi de kripto ile ödeme alabilme fırsatına sahip olacak.

PumaPay normal ödemelerin yanı sıra tekerrür eden ödemeleri de yapabilen bir alt yapıya sahip ki bu durum LiveJasmin gibi abonelik tabanlı çalışan bir site için eşsiz bir kullanım alanı. Bu tip ödemeler bir yıl öncesine kadar Blockchain tabanlı alt yapılarda çok fazla kullanıma sahip değildi. PumaPay protokolü sayesinde kullanıcılar anonim bir şekilde ödeme yaparken, içerik üreticileri de kart ödeme ücretlerinden kesinti yapabilecek.

PumaPay protokol bir blockchain startup firması olan Decentralized Vision tarafından geliştirildi ve temel olarak kripto para ödemelerine odaklanmakta. Protokol Ethereum tabanlı ERC-233 akıllı kontrat standartlarına dayanmakta ki bu faturalandırmalar açısından oldukça sık kullanılan bir yapı.

LiveJasmin kurucu ortağı ve CEO’su Karoly Papp konu hakkında şunları ifade etti:

”LiveJasmin yeniliğe inanıyor ve bu yüzden devamlı olarak hizmetlerimizi ve özelliklerimizi arttırmaya ve geliştirmeye çalışıyoruz. Kullanıcı gizliliği ve anonimliği bu internet sayfasının en çok önem verdiği unsurlar arasında.”

Daha önce de başka bir yetişkin içerik sitesi olan Pornhub kripto para ödemeleri kabul edeceğini açıklamıştı.

Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2019’da kripto para sektörünü sallayan 5 proje Ripple CEO’su: JPM Coin Hiçbir Sorunu Çözmüyor Bu Seferki Hack Saldırısı Bir Kripto Para Borsasına Değil, Bankaya! Ekonomik durağanlık, Bitcoin ve kripto paraları nasıl etkileyecek? Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP ”Çok Açık Bir Şekilde Merkeziyetsizdir” QuadrigaCX Kripto Para Borsası Yetkilileri, Cüzdanları Bulamadıklarını İddia Ediyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır