Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor
Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor25 Ekim tarihinde açıklanan yeni bir araştırmaya göre, eğer bir ICO projesi ”yüksek meblağlarda” paralar topladıysa, bu söz konusu projenin yatırımcılarına yapılan ödemelerin ve sağlanan kazancın ”asla yüksek” olmadığı anlamına gelmekte.

Büyük Yatırımlar, Küçük Kazançlar
Kripto para birimleri yatırım fonu Primitive tarafından yapılan anketin sonuçlarına göre, yatırımcılar daha fazla kazanç elde etmek istiyorsa, büyük paralar değil, küçük paralar hedefleyen ICO projelerine yönelmeli.

Primitive kurucu ortağı Dovey Wan, twitter üzerinden paylaştığı verilerin yanı sıra, şunları ifade etti:

”Büyük ICO’ları inceledik ve yüksek para toplamanın asla yüksek kazanç anlamına gelmediğini gördük.”

Wan hangi projeleri incelediklerini veya hangi ICO’ların yüksek paralar toplamasına rağmen yatırımcısına bir o kadar yüksek kazanç sağlamadığını açıklamasa da, elde edilen sonuçlar son günlerin düşüşte olan trendi ICO’lar için tehlike çanlarının çalmaya başladığını göstermekte. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir çok ICO tabanlı araştırma, ne yazık ki ICO’lar ve ICO sektörü için tek bir olumlu ifade bile bulundurmuyor.

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kripto Para Borsası, Abonelik Modeline Mi Geçmek İstiyor? Ünlü Yatırımcı: Gelecekte Türk Lirası’nın Değerini Bitcoin Bazında Hesaplayabiliriz Dev Bitcoin Borsası Coinbase’den Altcoin’e Transfer Zhao’dan Bitcoin yorumu: Henüz hiçbir şey görmediniz! Bitcoin Dünyanın En Büyük Borsalarında Listelenmeye Başladı İddiası Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır