Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor
Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor25 Ekim tarihinde açıklanan yeni bir araştırmaya göre, eğer bir ICO projesi ”yüksek meblağlarda” paralar topladıysa, bu söz konusu projenin yatırımcılarına yapılan ödemelerin ve sağlanan kazancın ”asla yüksek” olmadığı anlamına gelmekte.

Büyük Yatırımlar, Küçük Kazançlar
Kripto para birimleri yatırım fonu Primitive tarafından yapılan anketin sonuçlarına göre, yatırımcılar daha fazla kazanç elde etmek istiyorsa, büyük paralar değil, küçük paralar hedefleyen ICO projelerine yönelmeli.

Primitive kurucu ortağı Dovey Wan, twitter üzerinden paylaştığı verilerin yanı sıra, şunları ifade etti:

”Büyük ICO’ları inceledik ve yüksek para toplamanın asla yüksek kazanç anlamına gelmediğini gördük.”

Wan hangi projeleri incelediklerini veya hangi ICO’ların yüksek paralar toplamasına rağmen yatırımcısına bir o kadar yüksek kazanç sağlamadığını açıklamasa da, elde edilen sonuçlar son günlerin düşüşte olan trendi ICO’lar için tehlike çanlarının çalmaya başladığını göstermekte. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir çok ICO tabanlı araştırma, ne yazık ki ICO’lar ve ICO sektörü için tek bir olumlu ifade bile bulundurmuyor.

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Bitcoin 12.100 Doları Kırarsa 13.500 Dolara Doğru Gider! Ünlü Yatırımcı: ”Devaülasyon Riskleri Bitcoin Fiyatını Arttırabilir” Bitcoin, İsviçreli Gözlemci Libra’nın Ayrıntılarını Beklerken Düşüşte Ripple (XRP) yatırımcılarını heyecanlandıran önemli ortaklık sinyali En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini Rahmi Koç’un Adını Kullanan Kripto Para Dolandırıcılarına Karşı Koç Holding Harekete Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır