Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin’in Yaratıcısı Jackson Palmer, Twitter’daki Ripple Destekçilerine Karşı Özel Bir Engelleme Yolu Üretti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin’in Yaratıcısı Jackson Palmer, Twitter’daki Ripple Destekçilerine Karşı Özel Bir Engelleme Yolu Üretti!
Dogecoin’in Yaratıcısı Jackson Palmer, Twitter’daki Ripple Destekçilerine Karşı Özel Bir Engelleme Yolu Üretti!Kripto para birimlerine eleştiri ve biraz da şaka olarak piyasaya sürülen ve yaz ayında ciddi bir sükse yapıp yükselen Dogecoin‘in yaratıcısı Jackson Palmer, piyasa hacmine göre ikinci sıradaki kripto para birimi XRP ve bunun taraftarları için sert açıklamalarda bulundu.,

‘Are We Decentralized Yet’ isimli internet sayfasında röportaj veren Palmer, XRP ve Ripple hakkında şunları ifade etti:

”Eğer Ripple için topluluk ekibinde olan bazı kişilere bakacak olursanız, bunların Twitter durumlarına bakarsanız, Twitter’ı Ripple reklamı yapmak için ne kadar fazla manipüle ettikleri konusunda kesinlikle sınırları aştıklarını göreceksiniz. Bunu izlemesi gerçekten çok ilginç. ”

Palmer daha sonra kendi Twitter hesabından, ”mentionlarınıza giren XRP hesaplarını otomatik olarak engelleyen” script yazdığını ve bunun github linkini paylaştı.

Palmer, attığı bir başka tweet ile, ”XRP topluluğunun oldukça gelişmiş bir bot ağı mı yoksa sadece anne ve babalarının kredi kartlarını çalmış bir çok 14 yaşında çocuk mu olduğunu merak etmeye başlıyorum” ifadesi ile topluluk üyelerini de sert bir şekilde eleştirdi.

XRP özellikle sosyal medya üzerinden oldukça aktif olan bir topluluk olarak biliniyor.

Dogecoin’in Yaratıcısı Jackson Palmer, Twitter’daki Ripple Destekçilerine Karşı Özel Bir Engelleme Yolu Üretti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin’in Yaratıcısı Jackson Palmer, Twitter’daki Ripple Destekçilerine Karşı Özel Bir Engelleme Yolu Üretti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hindistan’da 2.3 Milyar Dolar İşlem Ücreti Ödendi! Ayı piyasası kurumsal Bitcoin yatırımcılarının gözünü korkuttu… Vazgeçebilirler! 5 Kasım Bitcoin analizi: BTC’de “pump” sonrası son durum Günün Önemli Kripto Arbitraj Fırsatları: XLM, ZEC… Venezuela’daki Bitcoin Hacmi İki Ayda 60 Milyon Doları Geçti Paribu’da Ethereum’a Dayalı Tether (USDT) Dönemi Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır