Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yatırım Riski En Az Olan Kripto Paralar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yatırım Riski En Az Olan Kripto Paralar
Yatırım Riski En Az Olan Kripto Paralar

© Reuters.  © Reuters.

Kripto piyasasındaki stabil görüntü işlem yapma imkanını iyice azalttı. Bu durum uzun vadeli yatırımcıların yatırım riski en az olan kripto paralar üzerine yoğunlaşarak pozisyon almaları için bir fırsat.

Yatırım Riski En Az Olan Kripto ParalarKripto paraların istikrara kavuşmuş görüntüsü kurumsal şirketlerin dikkatini elbette çekecektir. Bu, 2019 itibari ile altyapısını tamamlamış ve yatırım riski en az olan kripto paralar için büyük bir kazanç kapısı açabilir. Şirketlerden gelen muazzam paralar en nihayetinde benzeri görülmemiş bir boğaya yol açabilir. 2019’da bu şansa sahip olan kriptolardan bazıları XRP (XRP), Dogecoin (DOGE) ve Zilliqa’dır (ZIL).

Ripple (XRP)Şimdiye kadar geliştirdiği tüm projeler ve gerçekleştirdiği ortaklıklara bakarak Ripple hakkında olumlu bir izlenime sahip olabiliriz. Rippe’ın arkasında ise, yaptığı işleri sonuna kadar destekleyecek devasa bir XRP topluluğu var.

Bankaların yakın zamanda (2018 sonu) XRapid’i kullanmaya başlayacak olması kripto piyasanın en büyük boğa koşularından birinin başlamasına sebep olabilir. XRapid’in faaliyete başlayacak olması ve bütün finans sektörünün Ripple hakkında olumlu bir görüşe sahip olması XRP’nin küresel çapta kabul görme sürecini de olumlu yönde etkileyecek.

2019’un en iyi performans gösteren paralarından birisi olmasına rağmen Ripple’ın fiyatı hakkettiği değerin çok altında. Aslında böyle olması Ripple’ı yatırım için riski az olan Kripto Paralar kategorisine sokuyor. Düşük fiyattan alınan Rİpple gelecek için büyük bir yatırım olacaktır.

Dogecoin (DOGE)Dogecoin (DOGE) son zamanların en ilginç paralarından bir tanesi. Çoğu yatırımcının beklentisinin aksine son birkaç ayda gösterdiği performansla piyasanın üzerinde kalmayı başardı. Dogecoin’in en güçlü olduğu taraflar sahip olduğu geniş topluluğu ve internet üzerinden sunduğu olağanüstü işlem hızı.

Dogecoin’in işlem gücü kripto piyasada rakiplerinin çoğunun önünde ve bunu her geçen gün geliştiriyor. 2019 yılına girerken Dogecoin’in pazardaki konumu güçlenmeye devam edecektir. Ayrıca Blockchainde kripto krediler için teminat olarak kullanılabilecek olması piyasadaki olumlu imajına artı bir katkı yapacak. Bahsettiğim özellikler ve oluşan yeni tablo önümüzdeki sene Dogecoin (DOGE)’u ilk 10’a taşıyabilir.

Zilliqa (ZIL)Zilliqa (ZIL), medyanın ilgisini yeterince çekememiş ancak 2019’da büyük kazançlar elde etmenizi sağlayabilecek bir projedir. En büyük başarılarından birisi kendi zincirinde Sharding kullanmasıdır. Bu şekilde ölçeklenebilirlik sorununu da büyük oranda çözmüştür.

Zilliqa’nın Blcokchain’de Sharding kullanması aslında çok önemli bir konu. Kullandığı sistem, birçok kripto para zincirinin merkezileşmesi konusunda referans alabileceği bir proje. Proje, ölçeklendirme konusunda sorunlar yaşayan birçok kriptoya rehber olacaktır. Bu da Zilliqa’nın dünya çapında benimsenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Bunların ötesinde Zilliqa (ZIL), Zilliqa mainNet’i 2019’un başlarında piyasaya sürecek. Eğer çok değer atfedilen Zilliqa mainNet bir Dapp patlamasına sebep olursa bu da değerini önemli ölçüde artıracaktır.

Zilliqa, ekibinin sahip olduğu teknik becerisi yüksek ekip pazarlama konusunda da oldukça hamarat. Son zamanlarda geniş bir pazar araştırması yapan Zilliqa Avrupa’ya konusunda oldukça iddialı ve bu yolda oldukça ilerleme kaydettiler.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yatırım Riski En Az Olan Kripto Paralar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Önde Gelen Kripto Para Borsası OKEx, Yeni Bir Kripto Para Türev Ürününü Piyasaya Sürdü! 2019 yılında Bitcoin piyasa hakimiyetini yeniden kazanacak: Nedenlerine bir bakın Monero’nun 5 yıllık lideri görevi bıraktı Mayıs ayında Bitcoin fiyatını etkileyebilecek 3 önemli gelişme Rusya’da VPN Sağlayıcıları Sansüre Zorlandı Coinbase’in Kripto Kartı Coinbase Card, Kullanılmaya Başlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır