Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?
Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple kripto para piyasasının en dirençli parası olduğunu herkese bir kez daha gösterdi. Her ne kadar ufak tefek kayıplar yaşamış olsa da toparlamasını bildi ve şimdi gözünü Bitcoin’in tahtına dikmiş durumda.

Ripple kripto para enkazı: Bir “Dipsiz Kuyu” Geçtiğimiz hafta, kripto para piyasasında, bütün kriptolar istikrarlı bir şekilde değer kaybederken, Ripple’in XRP coini olağanüstü bir şekilde başını su üzerinde tutmayı başardı. Şu aşamada bile Ripple kripto para piyasasında tüm hafta boyunca neredeyse sıfır kayıp yaşadı.

Ripple için bakınız:Stellar Ripple’ın arkasından geliyor: 0.25 dolar geçildi mi?Ancak, haftanın başında tepetaklak olan kripto para piyasası, banka destekli kripto paraların kralı için bile çok fazla şey gösterdi. Dün, gün boyunca etkileyici bir yatay işlemden sonra, bugün saat 8 civarında UTC’de, XRP ani ve şiddetli bir düşüşle başladı. Şuan yüzde 20’lik bir değer kaybetti ve 0,50 dolardan 0,40 dolara kadar düştü (düzeltme: o zamandan beri 0.44 dolara yükseldi).

Ripple için bakınız: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!Hatırlarsanız, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri % 20 civarında değer kaybettiği sıralarda, ABD piyasaları kapandı. Bunun üzerine, bazı analistler çeşitli hesaplamalardan sonra bazı sonuçlara vardılar. Bunlardan bir tanesi ise, XRP’nin öyle veya böyle Bitcoin’i piyasa kapısından dışarı atıp bir numaralı kripto para koltuğuna oturabileceği öngörüsü.

Bir ara, XRP’nin 20 milyar dolarlık pazar hacmi söz konusuydu, bu da Bitcoin’in 80 milyar dolarlık işlem hacminin çeyreği demekti. Ancak şu an Bitcoin’in işlem hacmi 75 milyar dolar seviyelerinin biraz altına kadar inmiş durumda. Diğer yandan, Ripple’in işlem hacmi de 16 milyar dolarlara kadar düşmüş durumda. Son tahlilde iki kripto para arasındaki makas daralmış durumda.

Ripple için bakınız: Bank of Amerika Ripple’ın ödeme sistemine ortak olmak için kapalı kapılar ardında görüşüyor!!!Bitcoin Cash hash savaşından dolayı Bitcoin’deki kan kaybı devam ediyor. XRP şimdiye kadar bu savaştan nispeten zarar görmemiş gibi gözüküyor. Hiç kuşkusuz Bitcoin biraz değer kaybetmek pahasına bile olsa bu savaşı fonlamaya devam edecek. Ancak diğer yandan XRP fonları sapasağlam el değmemiş bir şekilde yerinde duruyor.

Ne yazık ki, geçen haftaya göre 70 milyar dolarlık değer kaybeden bir piyasanın domino etkisinden dolayı, Ripple kripto para piyasasında hiç şüphesiz er yada geç kan kaybedecekti.

XRP’nin popülerliliği, global ödeme teknolojisini benimsemeyi tercih eden ve büyük ölçüde geleneksel bankacılık kurumlarına dayanan bir şirket olan, Ripple ile olan ilişkisine dayanmaktadır.

Kripto para piyasasının ışığında, son yaşananlar spekülatif bir canavarın zayıf desteğinden başka bir şey olmadığı anlaşılmaktadır. Teknik bir anlaşmazlıkta iki karşıt grup tarafından dipsiz kuyuya çekilme ihtimali olan Ripple’dan bankalar desteklerini gerçekten çekecekler mi? Olası gözükmüyor.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Cüzdanları Patlama Yaşıyor: Peki Bu Neyin Sinyali? Ripple şirketi, XRP’ye yarım milyar dolar yatırım yapıyor! Robinhood Borsasının Başı Belaya Girebilir 15 Temmuz kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Yatırım Uygulaması Investr, Kendi Kripto Para Endeksini Piyasaya Sürdü! Diar: Kripto Para Borsalarının Hacmi Rekor Düzeyde Geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır