Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yatırım Danışmanına Göre ICO Piyasası Büyümeye Devam Edecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yatırım Danışmanına Göre ICO Piyasası Büyümeye Devam Edecek
Yatırım Danışmanına Göre ICO Piyasası Büyümeye Devam Edecek

© Reuters. © Reuters.

Dijital para yatırım firmalarından olan BKCM LLC’nin CEO’su Brian Kelly, ICO sektörüyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Kelly’ye göre ICO piyasası ayakta kalmaya devam edecek ancak piyasada eskisine kıyasla bazı değişiklikler yaşanacak.

Kripto para şirketlerinden BKCM LLC’yi yöneten Kelly aynı zamanda kripto paralarla ilgili para yönetim hizmeti ve danışmanlığı da veriyor.

Dünya genelindeki çeşitli isimler ICO’ların yatırım toplama açısından son derece verimli olduklarını söylüyorlar. Kelly, Cointelegraph’a verdiği röportajda ICO piyasasının durumu ve ICO’ların geleceği hakkında konuştu. Kelly’ye göre piyasa varlığını sürdürmeye devam edecek ancak bazı değişiklikler olacak. Kelly de ICO’ların para toplama açısından gayet verimli bir yol olduğunu düşünüyor. Ancak kendisine göre işler artık eskisi kadar basit olmayacak.

Özellikle geçtiğimiz yıl çok fazla kripto para projesinin ICO düzenlediğini ve çok ciddi miktarlarda paralar topladığını gördük. Hatta en basit projeler bile 20, 30 milyon dolar civarında para toplayabiliyordu. Kelly’ye göre bu günler artık geride kaldı.

İsviçre’nin en büyük borsalarından olan SIX’in menkul kıymet hizmetlerinden sorumlu olan Thomas Zeeb geçtiğimiz ayda yaptığı açıklamalarda Kelly’ninkini andıran şeyler söylemiş, ICO piyasasının varlığını sürdürmeye devam edeceğini vurgulamıştı. Zeeb’e göre ICO piyasası önümüzdeki beş sene içerisinde çok daha büyüyecek.

ICO piyasasının şu anda bile geçtiğimiz yıla kıyasla çok daha büyüdüğünü söyleyebiliriz. ICORating verilerine göre bu yılın ikinci çeyreğinde toplamda 827 proje 8 milyar dolar civarında yatırım toplamayı başardı. Bu miktar, yılın ilk çeyreğinde 3.3 milyar dolar civarındaydı.

The post Yatırım Danışmanına Göre ICO Piyasası Büyümeye Devam Edecek appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yatırım Danışmanına Göre ICO Piyasası Büyümeye Devam Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forbes’a göre Bitcoin fiyat çöküşünün arkasında…. Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu EOS 20% oranında değer kazandı Ripple teknik analizi: XRP boğalarının büyük bir fırsatı var Lider Bitcoin Borsası Binance’e Dişli Bir Rakip Geliyor Blockchain Tabanlı Platformlar Tam Anlamıyla Şeffaf Değiller

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır