Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor?
XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor?CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa hacminde dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan Ripple (XRP), özellikle bir haftadır yükseliş haberlerine doymak bilmiyor. XRP fiyatları günün başında 0,32 dolardan işlem görmekteyken, %50’nin üzerinde bir artış ile 0.50 doların üzerine çıktı!  XRP’nin bugünkü 24  saatlik işlem hacmi 2 milyar dolara çok yaklaştı.

XRP basın saatine göre sahip olduğu 20 milyar doların üzerinde piyasa hacmine en son bu yılın Haziran ayında sahip olmuştu. Lider kripto para birimi Bitcoin‘den sonra ikinci sırada yer alan Ethereum‘un basın saatine göre toplam piyasa hacmi ise 23.116 milyar civarında gezinmekte. Basın saatine göre XRP ve Ethereum arasındaki toplam piyasa hacmi farkı 3 milyar dolar seviyesinde ki bu denli büyük kripto para birimleri için oldukça yakın bir miktar.

Yüksek Profilli Finansal Kurum Ortaklıkları
Ripple’ın boğa koşusu geçtiğimiz Pazartesi günü Ripple Labs Inc. yöneticisinin firmanın yeni bir ödeme hizmeti olan xRapid’i yakında piyasaya süreceklerini belirtmesi üzerine başladı. Sagar Sarbhai, CNBC ile yaptığı röportajda xRapid ürününün bankaların işlem hızını çok inanılmaz seviyelere çekeceğini belirtti.

”Önümüzdeki bir ay içerisinde, ürünü (xRapid) üretimde canlı olarak piyasaya sürdüğümüz güzel haberler duyacağınızdan eminim.”

Bunun yanı sıra ABD içerisinde top 10 banka arasında bulunan PNC ile yapılan ortaklık da Ripple’ın önünü açan etmenlerden bir tanesi oldu. İlerleyen günlerde boğa koşusunun devam etmesi halinde, Ripple’ın yeni ikinci kripto para birimi olduğu günlere şahitlik edebiliriz.

XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Yatırımcısı Tulsi Gabbard ABD Başkanlığına Aday Oldu Venezuela’nın Kripto Para Birimi Petro’nun Gerçek Olduğuna Dair Yeni Kanıtlar Ortaya Çıktı! Lüksemburg’da “Blockchain Bazlı Hisse” Dönemi Yasal Olarak Başladı Token Startup Firması Securitize, Coinbase’in de Aralarında Olduğu Yatırımcılardan 13 Milyon Dolarlık Fon Topladı! Antik Çağda Demir, Internet Çağında Kripto Para SEC Bitcoin ETFleri için zaman kazanmaya çalışıyor – Son tarih Şubat 2019 mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır