Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP’nin 0.50 cent’in altına düşmesine ne sebep oldu?

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP’nin 0.50 cent’in altına düşmesine ne sebep oldu?
XRP’nin 0.50 cent’in altına düşmesine ne sebep oldu?

© Reuters.  © Reuters.

Kripto piyasalarındaki yoğunlaşan baskı, son ayların en iyi performans gösteren en büyük Altcoin fiyatında biraz gerilemeye sebep oldu. Bunun sonucunda da XRP’nin 0.50 cent’in altına düşmesine neden oldu.

XRP’nin 0.50 cent’in altında!Bazıları Ripple’ın XRP‘sinin piyasada çok büyük olduğu konusunda kendilerince haklı sebeplerden dolayı eleştiri getirebilir. Ancak, büyük finans kuruluşları tarafından sınır ötesi işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilmek adına token arzında ve likiditesinde sorun olmamalıdır. Sistmin işlemesinin temel kuralı budur.

2017 yılında, Ripp Labs’sın CEO’su Brad Garlinghouse, XRP‘nin yol haritasına göre pazara ek token sunulmak üzere notere emanet verildiğini açıklamıştır.

XRP ledger‘ında yeni başlatılan Escrow özelliği ( üçüncü kişilere yeddi emin olarak bırakılan şey) pazardaki XRP sayısını güvence altına alıyor.

Bu hafta Ripple şirket cüzdanından 16 milyon adet XRP tokenı isimsiz bir cüzdana taşındı. Yani piyasaya 16 milyon adet daha XRP tokenı sürüldü.

Eğer bir malın arzı yapay olarak artar ve piyasadaki yatırımcılar tarafından talep aynı kalırsa, bu durumda varlığı elinde bulunduranlara zararı dokunur.

Son 24 saat içerisinde, XRP‘nin fiyatı $0.48 ‘dan $0.41’a düştü. Sonra fiyatı biraz toparladı, haberin yazılma anı itibariyle $0.44 değeri üzerinden işlem görmektedir. USD’ye göre %10 değer kaybı yaşamıştır.

Şu an gördüğümüz kadarıyla XRP fiyatları $0.4 destek değerinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Piyasaya yeni sürülen XRP tokenlarının fiyatları etkileyip etkilemeyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP’nin 0.50 cent’in altına düşmesine ne sebep oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5% artışla 5.506,2 seviyesinin üzerine çıktı XRP 15% oranında yükseldi Güney Kore Hükümeti Blockchain’den Faydalanarak Enerji Santrali Kuracak Bu Lüks Bitcoin Saatinin Değeri 60 Bin Dolar CNBC’de İlginç Açıklama: Evi Arabayı Hatta Çocuğunuzu Satın, Litecoin Alın! QuadrigaCX’in Toplam Borcu 160 Milyon Dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır