Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP, Yeni Bir Kripto Para Borsasında Listelendi, Fiyatlar Pek Etkilenmedi

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP, Yeni Bir Kripto Para Borsasında Listelendi, Fiyatlar Pek Etkilenmedi
XRP, Yeni Bir Kripto Para Borsasında Listelendi, Fiyatlar Pek Etkilenmedi

2/2


2/2


Özellikle Asya bölgesinde popüler kripto para borsalarından birisi olan KuCoin, 3 Aralık tarihinde yaptığı bir duyuruda, piyasa hacmine göre ikinci sırada yer alan kripto para birimi XRP’yi platformunda listelediğini duyurdu.

Kripto para borsasının yaptığı açıklamaya göre, XRP‘nin şimdilik BTC, USDT, ETH, PAX, TUSD, USDC, KCS ve NEO kripto para pariteleri olacak. Bunun yanı sıra kullanıcılar, 3 Aralık tarihi ve Türkiye saatine göre 13:00 ile, 10 Aralık ve Türkiye saati ile 19:00 arasında %99 oranında indirimli trading ücretlerinden de faydalanabilecek.

XRP, yeni listelenme almasına rağmen şu an piyasaya hakim olan ayı piyasasından payına düşeni almaya devam ediyor. XRP, basın saatine göre %1.90’lık düşüşe sahip ve birim fiyatı 0,36 dolara kadar geriledi. Geçtiğimiz kasım ayındaki düşüş esnasında Ethereum‘un yerini almayı başaran XRP, uzun bir süredir bu pozisyonu korumayı başardı ve bu yazının kaleme alındığı saniye itibariyle de iki kripto para birimi arasında 3 milyar dolar civarında bir piyasa hacmi farkı var.

Kasım ayında 100 doların bile altını görmüş olan Ethereum ise, basın saatine göre 113 dolardan el değiştiriyor ve o da %2.71’lik bir düşüşe sahip. Piyasa hacmine göre top 10 arasında yer alan kripto para birimlerinden Tether hariç hepsi kızıla boyanmış durumda.

XRP, Yeni Bir Kripto Para Borsasında Listelendi, Fiyatlar Pek Etkilenmedi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP, Yeni Bir Kripto Para Borsasında Listelendi, Fiyatlar Pek Etkilenmedi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin’den Güney Kore’ye çarpıcı Bitcoin açıklaması Bitcoin’deki Düşüş Altcoin’lere Yaradı! Hindistan’ın Büyük Kripto Para Davasının Taraflarının Son İfadeleri Bugün Alınacak Samsung Galaxy S10’da Bitcoin Cüzdanı mı Olacak? Bitcoin ve Ethereum Bağışı Kabul Etmeye Başlayan Unicef’e İlk Destek Ethereum Vakfından Bill Gates ve Melinda Gates Vakfı, Eski Ripple Yöneticisinin Şirketi İle Ortaklık İmzaladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır