Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Trading Uygulaması Robinhood Yakın Zamanda Halka Arz Yoluna Gidebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Trading Uygulaması Robinhood Yakın Zamanda Halka Arz Yoluna Gidebilir
Kripto Trading Uygulaması Robinhood Yakın Zamanda Halka Arz Yoluna Gidebilir

© Reuters.  © Reuters.

Sıfır komisyonlu kripto para trading hizmeti sunan mobil yatırım uygulaması Robinhood, gözünü IPO’ya (halk arz) çevirmiş durumda ve bunun için finans direktörü arayışına çıktı.

Perşembe günü TechCrunch‘a röportaj veren Robinhood CEO’su Baiju Bhatt, firmanın ”aktif bir şekilde CFO” arayışında olduğunu ve halka arzın ise orta veya uzun vadeli şirket planları arasında ”kesinlikle” bulunduğunu vurguladı.

Baiju Bhatt sözlerine şu şekilde devam etti:

”Bence halka açık bir şirket olmak bizim misyonumuz ile de çok yakından alakalı. Ve bu kesinlikle ufukta var, çok yakın bir dönemde olmasa da, bu bizim hep düşündüğümüz bir şey.”

Dahası, Bhatt bir finansal hizmet şirketi olarak, Robinhood’un sahip olduğu güvenlik önlemlerinin ve finansal performansın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve FIRA gibi finansal denetçiler tarafından kontrol edilmekte olduğunu da belirtti.

Söz konusu halk arz durumu Robinhood’un Mayıs ayında aralarında DST Global ve Sequoia Capital gibi dev firmaların da bulunduğu 363 milyonluk fonlama olayından sonra gündeme geldi. Firmanın o zamanki toplam değeri 5.6 milyar dolara ulaşmıştı.

Bhatt o tarihlerde bu yeni sermayenin, 2018 yılına kadar  ”kripto para firmaları arasında ya en büyük, ya da en büyüklerden bir tanesi” olmak için kullanılacağını söylemişti.

Normalde bir hisse trading  uygulaması olan Robinhood, 2018 yılının Şubat ayından itibaren kripto para sektörüne giriş yaptı ve o zamandan beri hız kesmeden gelişiyor.

The post Kripto Trading Uygulaması Robinhood Yakın Zamanda Halka Arz Yoluna Gidebilir appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Trading Uygulaması Robinhood Yakın Zamanda Halka Arz Yoluna Gidebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de bir boğa koşusu mümkün mü? Kripto analisti açıklıyor Bitcoin 11 Bin 500 Dolar Barajını Aşabilecek mi? Tomochain (TOMO) Nedir, Tomochain (TOMO) Nereden Satın Alınır? Lightning Network, Bitcoin’deki çöküşe rağmen bu ay %300 büyüdü Payoneer CEO’su: Bitcoin Vizyonu Pek Gerçekçi Değil Bu Hafta Sonu Top 100’ün Lideri Olan Güçlü Altcoin Neden Yükseldi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır