Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne?
XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne?

4/4


2/4


Geçtiğimiz 24 saat içerisinde, Bitcoin, Ethereum ve EOS’un da aralarında bulunduğu küresel piyasanın önemli kripto para birimleri, %2 ile %5 oranında bir artış yakaladı ancak Ripple son haftalarda yakaladığı yükselişi hiç hız kesmeden devam ettirdi ve %14 gibi bir artış yakaladı.

18 Eylül tarihinden beri, 48 saatlik dilim içerisinde, Ripple blockchain ağının kripto para birimi XRP, %36,5’dan daha fazla bir artış yakaladı.


Ripple Rallisinin Arkasında Ne Var?
XRP’nin daha önce yaşadığı rallilerin aksine, son 48 saat içerisindeki yükselişin herhangi spesifik bir nedeni yok. Bunun yerine, Ethereum‘un kripto para birimi ETH‘nin birden düştüğü yerden kalkmasına benzer olarak, XRP de Temmuz ve Ağustos aylarında yaşadığı düşüşü telafi etme çabasına girmiş durumda. Temmuz ve Ağustos ayı süresince XRP piyasası çok fazla aşırı satım görmüş ve ciddi değer kaybı yaşamıştı.

Temmuz ayının sonlarından beri, XRP Bitcoin gibi diğer kripto para birimlerine kıyasla çok daha sert bir çakılma yaşadı. Temmuz 21 tarihinde 0.54 dolar olan XRP fiyatı, iki ay içerisinde 0.29 dolara kadar %46’lık bir düşüş yaşadı. Aynı süreçte BTC’nin yaşadığı düşüş ise sadece %9 ile sınırlı kaldı. Son günlerdeki sosyal medya etkinlik grafiklerine bakıldığında, XRP ve Ripple anahtar kelimelerin de bir artış olduğu görülmekte.


İlgili haber:
Ripple, Türkiye Finans Katılım Bankasının Üst Kuruluşu National Commercial Bank İle Anlaştı!

Bunun yanı sıra, tek bir olaydan ziyade, Ripple’ın geçtiğimiz haftalar içerisinde üst üste açıkladığı yüksek profilli projelerin hepsi, XRP’nin ayağa kalkması için gereken desteği sağlamış olabilir.


İlgili haber:
ABD Bankacılık Devi PNC, Ripple’ın xCurrent Ürününü Kullanacak!

XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Madenciliğinde İşler Yolunda Görünmüyor Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’den 10,000 ETH’lik transfer Ünlü IMF Ekonomisti: Bitcoin “Short”lama Sürecini Sonlandırdım İnsanlar Sadece Fiyat Yükseldiğinde Bitcoin Satın Alıyor! Microsoft’un Bing’i Geçen Yıl 5 Milyondan Fazla Kripto Para Reklamını Engelledi Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple Son Dakika Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır