Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Destekli Stabil Kripto para USDX, Geliştirilmeye Başlandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Destekli Stabil Kripto para USDX, Geliştirilmeye Başlandı
XRP Destekli Stabil Kripto para USDX, Geliştirilmeye Başlandı

© Reuters.  © Reuters.

Son dönemde oldukça popüler olan stabil kripto para furyasına bir yenilik de XRP’den gelebilir. Konuyla ilgili çıkan haberlerde, Kava Labs adlı bir firmanın, XRP destekli bir stabil kripto para olan USDX projesi için kolları sıvadığı ifade edilirken, kurumun şu anda bu süreç ile ilgili olarak çalışmalara start verdiği açıklandı.

Bu stabil kripto parada XRP’nin kollateral olarak kullanılacağını ifade eden şirketin kurucusu Brian Kerr, bu sayede XRP’nin sağladığı likiditeden de faydalanmayı amaçladıklarını belirtti. İlgili stabil kripto para, Twitter’da bir XRP yatırımcısının ilk olarak dikkatini çekerken, konuyla ilgili daha sonra yapılan açıklamalarda ise şu ifadeler kullanıldı:

”Şu anda geliştirilmeye başladık ve ne yöne gideceğimiz konusunda net bir şey yok. Bunu geliştirip geliştirmemeye henüz karar vermedik. Stratejik olarak artısına eksisine bakıyoruz. Tüm bu sürecin nereye gideceği, yapacağımız araştırmalardan sonra belli olacak.”

Stabil kripto para konusu, gerçekten de sektörün son bir yıllık süreçte en fazla gündemini meşgul eden şeylerden birisi olarak biliniyor. Geçtiğimiz yılın bu dönemlerinde aynı bir dönemin ICO çılgınlığı gibi birbiri ardına çıkan projeler, bu yıl ise yerini Facebook (NASDAQ:FB) ve JP Morgan gibi dev kurumların yaptığı stabil kripto para projelerine bırakmıştı. Bakalım, XRP destekli bir stabil kripto para projesi olan USDX’de, önümüzdeki günlerde neler yaşanacak?

XRP Destekli Stabil Kripto para USDX, Geliştirilmeye Başlandı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Destekli Stabil Kripto para USDX, Geliştirilmeye Başlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere Prensesi: Blockchain İnsan Ticaretiyle Mücadelede Kullanılabilir “Bitcoin nedir?” sorusu Google’ın “2018 trend” listesinde zirveye çıktı Tek Bir Ethereum Bloğunun Kazımından 2.100 ETH’lik Komisyon Elde Edildi – Sparkpool Ödemeyi Dondurdu! Bitcoin 90 Kez Öldürüldü! Bitcoin ETF Onayı İçin SEC’in İstediği 4 Çözüm! 4 Temmuz kripto para piyasaları özeti – BTC’de son durum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır