Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda Sağlamayacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda Sağlamayacak!
Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda Sağlamayacak!

© Reuters.  © Reuters.

Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda sağlamayacak Ripple’ın yeni projesi olan Xrapid için uzmanlar çeşitli görüşler ileri sürmeye başladı. Bazı kimselere göre ise XRP ile Xrapid birbirine paralel hareket etmeyecek.

Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda SağlamayacakRipple son birkaç haftadır gündemdeki yerini koruyor. Coin Cep Market’e göre en iyi 100 kripto para birimi arasında en hareketli kripto para Ripple XRP. Şuan Ripple XRP 3. sırada olmasına rağmen 2. sıradaki Ethereum‘u gölgesi gibi takip ediyor. Hatta bir arada 2. lik koltuğuna otursada kısa bir zaman zarfının ardından Ethereum’un gölgesi olarak tekrardan varlığını sürdürmeye başladı.

Kripto paranın ve geliştirici şirketinin son dönemde hiç hareketsiz kalmaması, bugünlerde yıl boyu göremediğimiz kadar çok Ripple haberi görmemize neden oldu.

Bu haberlerin çoğuda kendi tanıtım lansmanlarından kaynaklanıyordu. Bunlardan en dikkat çekeni eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın açılış konuşmacısı olarak katıldığı Ripple Swell konferansıydı. Bill Clinten’ın yanı sıra Ripple CESO’su Brad Garlinghouse’nun tanıtımlarıda konferana damga vurmuştu.

xRapid Pprojesi, projeye dahil olan işletmelerin Ripple sisteminin XRP koduyla sınır ötesi ödemeler yapmasında köprü görevi yapacak. Ripple’in dahil olduğu yüzlerce ortaklık var ancak bunların çoğu, varlığın gerçek değerde olmasını sağlamabilecek büyüklükte değil. Hatta çoğu kripto para ile bile alakalı değil. Fakat xRapid le işler değişti.

Ripple Şirketi, xRapid ile, blockchain’in ideolojisini glabol düzeyde insanların yararına sunmaya çalışıyor. Evet bu şekilde karşımıza binlerce proje çıktı başarısız olanlarda oldu. Hatta bazı ICO projeleri milyonları topladıktan sonra sırra kadem bastı. Fakat Xrapid bize bunlardan çok daha fazlası olduğunu İspanya’nın önde gelen bankası Banco Santander’le yaptığı anlaşma ile bizlere kanıtladı.

Yine de, Ripple Şirketi projesi xRapid ve XRP kripto para birimi arasında bir ayrım varBlockchain teknolojisinin önemli araştırmacılarından Seeking Alpha şunları söylüyor:

“Ripple’ın başarısının Blokchain teknolojisinin gücünü bizlere göstereceğine inanıyorum. Sektördeki yatırımcı ilgisini ve sayısını artırmaya yardımcı oluyor. Fakat bu başarının XRP sahipleri için sadece kısa vadede kazımlara yol açacağını düşünüyorum. Ama uzun vadede ne olacak ? XRP’nin diğer kripto paraların sunabileceği yatırım fırsatlarını sunamayacağını göösteren gösteren birkaç gösterge var; yani Ripple’ın başarısı uzun vadede XRP yatırımcılarının yüzünü güldürmeyebilir.”

Bu Seeking Alpha şirketi bu açıklamasının altını doldurmadı. Ama insanların zihninde soru işareti bırakmayı başardı. Bakalım ilerleyen günlerde başka açıklamalar gelecek mi ?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Xrapid uzun Dönemde XRP’ye Fayda Sağlamayacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi! Basel Komitesi: Kripto Paralar Bankalar İçin Risk Oluşturuyor Altcoin’ler, Bitcoin 100K olsa bile eski günlerini göremeyebilir Binance Yeni Bir Stabil Koin Çıkarma Yoluna mı Girdi? Amazon Müşterileri Arasında Yapılan Ankette, Kripto Paralar Ön Plana Çıktı Bitfinex Kullanıcılarına Dikkat: Borsa Bir Süreliğine Kapanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır