Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları

Ana Sayfa » GÜNCEL » OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları
OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları

© Reuters.  © Reuters.

Bu yazımızda OmiseGo (OMG) ve OmiseGo değer artışına neden olacak güncellemeler ele alalım dedik. Şu anda piyasa değeri olarak en iyi 25 kripto para listesinde yer alan OmiseGo (OMG), değerli Coinlerden biri olarak görülüyor. Son güncellemeler ile Coin’in boğa eğilimine gireceği beklentisi hakim.

OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler Nelerdir?

OmiseGo, esas olarak, finans kurumlarına erişimin sınırlı olduğu Güneydoğu Asya’daki bölgelere merkezi olmayan ödeme platformları getirmek için ortaya çıkmıştır. Buna rağmen,evrensel kripto yapısı ve son gelişmeler OmiseGo’yu HODL’a eş değer hale getirmektedir.

Blockchain teknolojisi yakında plazma teknolojisi ile tanışacağını duyurdu. OmiseGo ekibi ise plazma teknolojisinin şu anda tamamlanma aşamasında olduğunu açıkladı. Bu durum kripto topluluğunda Coine karşı ilgiyi oldukça arttırdı.

Plazma Nedir.Plazma aslında Joseph Poon’un yıldırım ağının kurucusu ve Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in buluşu. Geçen yıl ortaya çıkan teknoloji, sistematik olarak daha merkezi olmayan bir dizi seçenek sunmayı amaçlıyor.

Teknoloji, esas olarak, Blockchain’in dünya çapında merkezi olmayan finansal platformda kullanabileceği bir seviyeye kadar ölçeklendirilebilen akıllı sözleşmelerin hızlı bir şekilde uygulanmasına izin veren bir sistem. Plazma, özünde, orijinalini bozmayarak, kök blok zincir ile uyumlu olarak hareket eden bir ikincil blok zincir sistemi.

Bu sisteme göre, bir plazma zincirinin içinde sonsuz sayıda blok zinciri üretiliyor. Bu durum hayati bilgilerin, işlemin bir kök değerine benzer işlevsel Ethereum uygulamaları ile ayrılmadan, plazma zincirinden bir kullanıcının girişini veya çıkışını kolaylaştırma amaçlanıyor.

OmiseGo, plazma teknolojisi konusunda oldukça ilerleme katetmiş durumda. İcra kurulu yöneticisi Kaima Tharnpipitchai son gelişmeler ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Plazma’nin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ancak tamamlanmaya çok yakın olunduğunu ifade etti.

OmiseGo, son günlerde 5. Blockchain güncellemesini yayınladı. Yıl boyunca da Plazma güncellemeleri yayınlanmıştı. Bu son güncelleme pek çok kişi tarafından OmiseGo değer artışına neden olacak güncellemeler olarak görülmekle birlikte icra kurulu başkanının da ifade ettiği gibi plaza teknolojisini tamamlamaya yönelik son adım olarak ta görülüyor.

Güncelleme ile birlikte OmiseGo ekibi dördüncü güncelleme ile gelen teknik aksaklıkları ve hataları düzeltmiş görünüyor.

Şirket ayrıca OmiseGo değer artışına neden olacak güncellemeler ve plazma projesinin entegrasyonu konusunda da bazı bilgiler verdi. Şirketin yetkililerine göre, repo ve npm modülünün kamuya açık hale gelmesine yol açacak olan ilk entegrasyon çalışması için son rötuşlar yapıldı.

OmiseGo (OMG) Boğa Eğilimine Girer mi?OmiseGo (OMG) Ekim ayının ilk günlerinde 3 $ ‘lık bir düşüşüne rağmen ay boyunca değerinde seyretti. OmiseGo 24. en değerli kripto değerini güçlü bir şekilde muhafaza ediyor. Coin şu anda 3,28 $ civarında işlem görüyor.

Plazma teknolojisinin entegrasyonuna yaklaştığı haberleri ile gelen potansiyel düşüş, fiyat artışına neden olabilecek bir pump öncesi boğa tuzağı olabileceği şeklinde yorumlanıyor. OmiseGo değer artışına neden olacak güncellemeler olarak adlandırabileceğimiz plazma teknolojisini ağlarında tamamladıkları anda fiyatının 5 doları aşabileceği yönünde yorumlar yapılıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finansal İstikrar Kurulu: Kripto Paralar Küresel Ekonomiye Tehdit Değil Bitcoin SV’ye Bir Kötü Haber Daha! Hollanda’da 2 Milyon Euroluk Kripto Para Dolandırıcılığına Son Bitcoin ABD Düzenleyicilerinin Borsaları Hedef Almasıyla Zor Zamanlar Yaşıyor Elon Musk yine Bitcoin hakkında tweet attı İddia: Bitcoin Cash’in ünlü ismi Roger Ver, çakma Satoshi tarafından kandırıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır