Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Zor Geçen Günün Ardından Tekrar İkinciliğe Geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Zor Geçen Günün Ardından Tekrar İkinciliğe Geçti
Ethereum Zor Geçen Günün Ardından Tekrar İkinciliğe Geçti

2/2


2/2


Şu sıralar piyasa hacmine göre ikinci kripto para olma konusunda çok sert bir savaş verilmekte. Ripple ve Ethereum, geçtiğimiz Cuma günü içerisinde en az 3 kere ikincilik ve üçüncülük arasında yer değiştirdi.


İlgili haber:
XRP’nin Toplam Piyasa Hacmi, Ethereum’a Çok Yaklaştı! XRP İkinciliğe Mi Oynuyor?

Ripple’ın dün yaptığı %98’lere kadar çıkan ralli, ana akım medyada bile haber olmayı başardı. %60 civarı yükselmeden sonra FOMO’ya geçiş yapan XRP, %98’lere kadar çıktı ve Ethereum kripto para birimini geçti ancak daha sonra düzeltmeye geçti ve basın saatine göre 3. sıraya yerleşti. Ripple üçüncülüğe tekrardan yerleşmiş olsa bile, dün öğle saatlerinde işlem gördüğü 0.40 dolar seviyesinden çok daha yukarıda, 0.60 dolar seviyelerinde geziniyor ve hala ETH ile arasında sadece 1.5 milyar dolarlık bir piyasa hacmi farkı mevcut. Yani her an her şey olabilir.

Ripple’ın yükselişi çoğu insan tarafından olumlu olarak karşılansa da, akıllara yine ortak bir problemi getirdi; volatilite.

Ethereum ve Ripple Volatilite Kanıtı Oldu
Bir çok analist ve kripto para uzmanı, Ripple gibi ilk 3 arasında yer alan ve 20 milyar doların üzerinde piyasa hacmine sahip bir kripto para biriminin, bir gün içerisinde %98’lere varan artış sağlamasının kullanıcılar için iyi, genel durum için ise kötü olduğunu vurgulamakta. Özellikle SEC tarafından VanEck Bitcoin ETF’sinin resmi olarak inceleme sürecine girdiği şu günlerde, böylesine somut bir olay olmadan artış yaşanması, piyasanın hala volatil olduğunun göstergesi olabilir. XRP’nin yanı sıra hemen hemen aynı teknolojik alt yapıya sahip

Stellar da ciddi artış yaşayıp %20’lere ulaşan başka bir kripto para birimi oldu.

Ethereum Zor Geçen Günün Ardından Tekrar İkinciliğe Geçti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Zor Geçen Günün Ardından Tekrar İkinciliğe Geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem Gerçekleştirildi Eski CFTC Başkanı: Kripto Paralar Bir An Önce Düzenlenmeliler Stellar ve Ripple arasındaki rekabet göründüğü gibi olmayabilir Samsung, Blockchain Platformu Geliştiriyor! Bitcoin’de “hodl” terimi nasıl doğdu? Mucidi anlattı Samsung’dan 10 Yıllık Yol Haritasında Blockchain Vurgusu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır