Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wyoming’teki Bankacılık Endüstrisinin Şiddetle Karşı Çıktığı Blockchain Poliçesi, Oy Çokluğu ile Kabul Edildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wyoming’teki Bankacılık Endüstrisinin Şiddetle Karşı Çıktığı Blockchain Poliçesi, Oy Çokluğu ile Kabul Edildi
Wyoming’teki Bankacılık Endüstrisinin Şiddetle Karşı Çıktığı Blockchain Poliçesi, Oy Çokluğu ile Kabul EdildiABD‘nin Wyoming eyaleti, bankacılık endüstrisinin oluşturduğu yoğun baskıya rağmen, neredeyse tam oy birliği ile blockchain banka poliçesini kabul etti. Yeni yapılan bu hamle, eyaletin blockchain teknolojisine karşı olan pozitif bakış açısını da ortaya koymakta.

Oylamada 13’e 1 Üstünlük Elde Edildi
Wyoming eyaleti, blockchain teknolojisine karşı olan iyi niyeti ile zaten tanınan bir eyalet haline gelmişti. Söz konusu ün, 13’e 1 gibi ezici bir oy çokluğu ile geçirilen yeni bir blockchain banka poliçesi ile, daha da üst bir seviyeye çıktı.

Eskiden Morgan Stanley‘nin dahili blockchain çalışma grubunda yer alan yasal uzman Caitlin Long’un kendi Twitter hesabından aktardığı habere göre, Wyoming gerçekten de bankacılık endüstrisinin baskılarını adeta ezip geçti.

Yeni kabul edilen poliçeye göre, ”Special Purpose Depository Bank” isimli (Özel Amaçlı Emanet Bankası) yeni bir finansal kurum oluşacak ve bu blockchain girişimcilerine hizmet verecek:

”Özel amaca sahip emanet bankalarının, Wyoming içerisinde açılmasına izin vermek, blockchain girişimcilerine değerli ve gerekli hizmetlerin verilmesini sağlayacak ve Wyoming’in blockchain teknolojisi ve finansal kurumlar ile olan ortaklığını vurgulayıp, bu eyaletin gelişmekte olan finansal sektörünü daha da büyütecektir.”

Long ise, yeni kabul edilen poliçeden sonra ”barajın kapağının açıldığını” ve daha fazla, daha güçlü poliçelerin birbiri ardına geleceğini düşünmekte.

Wyoming’teki Bankacılık Endüstrisinin Şiddetle Karşı Çıktığı Blockchain Poliçesi, Oy Çokluğu ile Kabul Edildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wyoming’teki Bankacılık Endüstrisinin Şiddetle Karşı Çıktığı Blockchain Poliçesi, Oy Çokluğu ile Kabul Edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP, ilk kez bir banka tarafından kullanılmaya başlandı ETH/BTC: Ethereum Bitcoin’e karşı 2 yıllık ayı piyasasına son verme eşiğinde Hindistan’daki Kripto Para Borsaları Düzenlemelerden Kaçmak İçin Kripto Para ATM’lerine Geçiş Yapıyor Bitcoin ile ödemişti: Uzay yolculuğu Tyler Winklevoss’a çok pahalıya patladı 24 Milyon Dolarlık Bitcoin Çalan Jaravijit Bangkok’ta Yakalandı Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır