Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı!
WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı!Kripto para piyasasının heyecanla beklediği önemli kararlardan birisi de şüphesiz Bakkt platformu tarafından piyasaya sürülecek olan ilk – fiziki – Bitcoin vadelileri olarak biliniyor. Dünyanın en büyük ikinci menkul kıymet borsası NYSE’nin üst kuruluşu olan ICE’nin önderliğinde kurulan platform, 2018 yılı içerisinde kripto para sektörüne gireceğini belirttiği duyurusu ile ciddi bir heyecan yaratmıştı.  Aralık ayında piyasaya sürülmesi beklenen vadeliler, düzenleyici kurumların onayı yüzünden ne yazık ki 2019 yılına ertelenmişti ancak görünüşe göre bunları çok yakın bir tarihte görebiliriz.

The Wall Street Journal (WSJ) kaynağının aktardığı bir habere göre, regülatörler Bakkt’a yeşil ışık yakmaya oldukça yaklaştı. Bakkt, piyasaya süreceği ürünün vadeli işlem sözleşmesi olmasından dolayı SEC ile değil, CFTC ile beraber çalışmakta ve CFTC’nin onayını alır almaz kripto para topluluğuna iyi haberi verebilir. Bakkt gibi bir platform tarafından piyasaya sürülecek olan Bitcoin vadelileri, fiziki olmaları nedeniyle de ciddi bir önem arz ediyor ve piyasaya sürülür sürülmez ciddi anlamda Wall Street yatırımcısını çekmesi bekleniyor.

Önde gelen kripto para traderlarından birisi olan Alex Krüger da, daha önce yaptığı açıklamalarında Bakkt vadelilerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde boğaları tekrar getireceğini ifade etmişti.

WSJ’nin haberinin Bakkt tarafından retweet edilmesi de bu haberin doğru olma ihtimalini arttırıyor.

WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

WSJ: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri, Onay Almaya Çok Yaklaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’da İlk Çatlak Tron Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda TRX Satın Alma Rehberi Finans Otoritesinden Bitcoin ve Altcoin Uyarısı Rusya’daki Fikri Mülkiyet Mahkemesi Blockchain Teknolojisini Kullanıyor 200 milyar doları yöneten ‘Tahvil Kralı’ndan Bitcoin tahmini Coinbase Kelly İle Çalışmaya Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır