Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi
Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum ETH/USD paritesi yatırımcıları hayal kırıklığına uğratacak mı? Eteryum fiyatı, ABD Doları ve Bitcoin’e karşı aşağıya doğru yavaşça hareket ediyor. ETH/USD paritesi, 220 $ seviyesine kadar küçük bir düşüş riski altında bulunuyor.

Ethereum ETH/USD Paritesi Yatırımcıları ÜzüyorÖnemli Noktalar

  • ETH fiyatı, 230 $ ve 227 $ sevilerinin üzerinde tutunamadı ve ABD Doları karşısında düşüş gösterdi.
  • Dünden beri devam eden önemli yükseliş kanalı, saatlik ETH/USD grafiğinde 226 $ destek seviyesinde kırıldı.
  • Parite şu anda baskı altında ve kısa vadede 222 $ veya 220 $ seviyelerine düşecek gibi görünüyor.

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik AnaliziABD Doları karşısında ETH fiyatında 230-231 $ yakınlarında bir düşüş görülüyor. ETH/USD paritesi, aşağı yönlü bir hareket başlattı ve 228 $ seviyesinin altında işlem gördü. Ayrıca 227 $ destek seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalama eğrisinin altına doğru bir kırılma oluştu. Kayıplar artarken Ethereum (ETH) fiyatı, 220 $’dan 230 $’a kadar olan aralıktaki son dalgaya ait %50 Fib geri çekilme seviyesinin altına düştü.

Daha da önemlisi, dünden beri devam eden önemli yükseliş kanal, saatlik ETH/USD grafiğinde 226 $ olan destek seviyesinde kırıldı. Parite aşağı yönlü bir düzeltmede görünüyor ve 222 $’a doğru daha da düşebilir. En yakın destek noktası, 224 $ seviyesine yakın bir yerdedir. Bu seviye, 220 $ ile 230 $ aralığındaki son dalganın %61.8 Fib geri çekilme seviyesini gösterir. Fiyat 224 $’lık destek seviyesini kırarsa, 222 $ ve 220 $ seviyelerine doğru daha fazla kayıp olabilir. Diğer yandan, fiyat yukarı doğru hareket ederse, 227 $ olan önceki destek seviyesi, direnç seviyesi olarak rol oynayabilir.

Grafiğe bakıldığında, ETH fiyatı şu anda 230 $ ve 227 $’ın altında bir miktar düşüş belirtisi gösteriyor. Fiyat bu seviyelerin altında olduğu sürece, kısa vadede 224 $ veya 222 $’a doğru bir düzeltme olasılığı görülüyor.

Saatlik MACD – MACD, hafifçe düşüş (ayı) bölgesine yerleşiyor.

Saatlik RSI – RSI, düşüş eğilimi ile 50 seviyesinin altına indi.

Ana Destek Seviyesi – 222 $

Ana Direnç Seviyesi – 230 $

Diğer Ethereum (ETH) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avrupa’nın Bitcoin ATM Devi IQCashNow Türkiye’de Faaliyetlerine Başlıyor TRON’un Kurucusu Justin Sun: Bitcoin Bir Teknoloji, İş Fırsatı Değil Mauritius, Mart Ayından İtibaren Kripto Para Depolama Firmalarına Lisans Vermeye Başlayacak Ripple’da büyük hareketlilik: 1 milyar dolarlık transfer Enflasyon Verileri Sonrası Dolar ve Euro’nun İlk Tepkisi Araştırma: DLT Teknolojisi, ABD Hisse Senedi Piyasalarında İş Yapabilecek Kapasitede

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır