Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi
Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum ETH/USD paritesi yatırımcıları hayal kırıklığına uğratacak mı? Eteryum fiyatı, ABD Doları ve Bitcoin’e karşı aşağıya doğru yavaşça hareket ediyor. ETH/USD paritesi, 220 $ seviyesine kadar küçük bir düşüş riski altında bulunuyor.

Ethereum ETH/USD Paritesi Yatırımcıları ÜzüyorÖnemli Noktalar

  • ETH fiyatı, 230 $ ve 227 $ sevilerinin üzerinde tutunamadı ve ABD Doları karşısında düşüş gösterdi.
  • Dünden beri devam eden önemli yükseliş kanalı, saatlik ETH/USD grafiğinde 226 $ destek seviyesinde kırıldı.
  • Parite şu anda baskı altında ve kısa vadede 222 $ veya 220 $ seviyelerine düşecek gibi görünüyor.

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik AnaliziABD Doları karşısında ETH fiyatında 230-231 $ yakınlarında bir düşüş görülüyor. ETH/USD paritesi, aşağı yönlü bir hareket başlattı ve 228 $ seviyesinin altında işlem gördü. Ayrıca 227 $ destek seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalama eğrisinin altına doğru bir kırılma oluştu. Kayıplar artarken Ethereum (ETH) fiyatı, 220 $’dan 230 $’a kadar olan aralıktaki son dalgaya ait %50 Fib geri çekilme seviyesinin altına düştü.

Daha da önemlisi, dünden beri devam eden önemli yükseliş kanal, saatlik ETH/USD grafiğinde 226 $ olan destek seviyesinde kırıldı. Parite aşağı yönlü bir düzeltmede görünüyor ve 222 $’a doğru daha da düşebilir. En yakın destek noktası, 224 $ seviyesine yakın bir yerdedir. Bu seviye, 220 $ ile 230 $ aralığındaki son dalganın %61.8 Fib geri çekilme seviyesini gösterir. Fiyat 224 $’lık destek seviyesini kırarsa, 222 $ ve 220 $ seviyelerine doğru daha fazla kayıp olabilir. Diğer yandan, fiyat yukarı doğru hareket ederse, 227 $ olan önceki destek seviyesi, direnç seviyesi olarak rol oynayabilir.

Grafiğe bakıldığında, ETH fiyatı şu anda 230 $ ve 227 $’ın altında bir miktar düşüş belirtisi gösteriyor. Fiyat bu seviyelerin altında olduğu sürece, kısa vadede 224 $ veya 222 $’a doğru bir düzeltme olasılığı görülüyor.

Saatlik MACD – MACD, hafifçe düşüş (ayı) bölgesine yerleşiyor.

Saatlik RSI – RSI, düşüş eğilimi ile 50 seviyesinin altına indi.

Ana Destek Seviyesi – 222 $

Ana Direnç Seviyesi – 230 $

Diğer Ethereum (ETH) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum ETH/USD Paritesi Teknik Analizi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin boğası 2019 yılına kadar ertelenecek mi? Bakkt ürünü Bitcoin patlamasının ortasında ertelendi Binance Kripto Para Borsası da ”Modaya Uyup”, Yeni Ortaklığını Açıkladı Ünlü uzmandan devasa Bitcoin tahmini geldi Yaklaşan Consensus Etkinliği, Kripto Para Piyasasını Nasıl Etkileyecek? Türk Bitcoin borsasında 13 milyon TL’lik soygun! Nasdaq CEO’su: Bitcoin “Geleceğin Küresel Para Birimi” Haline Gelebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır