Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss İkizlerinin Gemini Borsasındaki Kripto Paralar Artık Sigortalı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss İkizlerinin Gemini Borsasındaki Kripto Paralar Artık Sigortalı!
Winklevoss İkizlerinin Gemini Borsasındaki Kripto Paralar Artık Sigortalı!Winklevoss ikizlerinin ünlü kripto para borsası Gemini, Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre emanet olarak tuttuğu kripto para birimlerini sigortalatmayı başardı.

Gemini Tröst Şirketi yaptığı bir basın açıklamasında, sağladığı sigortanın küresel profesyonel hizmetler firması Aon tarafından kurulan bir sistem altında sigortacılar konsorsiyumu tarafından yapılacağını belirtti. Aon daha önceleri ”çok çeşitli risk, emeklilik ve sağlık çözümleri” gibi sigorta odaklı çalışmalar da yapmaktaydı.

Yapılan basın açıklamasına göre ABD menşeli kripto para borsası sigortacılara kendi platformlarının ”lider, sınıfının en iyisi kripto para borsası ve emanetçisi” olduğunu ispat ettikten sonra sigortalatma yaptırmayı başarabilmiş. Sigortanın geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen ve ABD’nin sigorta konusunda marka haline gelmiş kurumu FDIC tarafından sigortalı GUSD isimli stabil koin projesinin hemen ardından gelmesi ise ikizler hakkındaki olumlu atmosferin devam etmesini sağladı.

Gemini bünyesinde Risk Sorumlusu olarak görev alan Yusuf Hussain yaptığı açıklamada tüketicilerin aynı geleneksel finans kurumlarında olduğu gibi belirli bir sigortalanmış korumaya ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

”Sigortacılarımız eğitmek bize sadece müşterilerimize böyle bir koruma sağlama imkanı vermekle kalmaz, aynı zamanda kripto endüstrisinde tüketici koruması için olan beklentileri de belirler.”

Bunun yanı sıra Gemini’nin stabil koin projesi GUSD bugün içerisinde yeni bir borsada daha listelendiğini müjdeledi.

Winklevoss İkizlerinin Gemini Borsasındaki Kripto Paralar Artık Sigortalı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss İkizlerinin Gemini Borsasındaki Kripto Paralar Artık Sigortalı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum ve EOS Ağlarındaki Merkeziyetsiz Uygulamalar Artsa da, Kullanım Oranı Düşüş Yaşıyor Fiyatı Rekora Koşarken Litecoin Lightning Network’ünden Yeni Bir Kilometre Taşı Seul’daki Blockchain ve Fintech Sektörüne 2022’ye Kadar 1 Milyar Dolar Yatırım Yapılacak Bitcoin ATM sayısı hızla artıyor, Dünyada 4000 den fazla BTC ATM’si var Ripple (XRP) Dev OTC Hamleleriyle Öne Çıkıyor Altın Savunucusu Peter Schiff’e Göre Çinliler Bitcoin Almıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır