Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi”
Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi”Gemini kripto para borsasının kurucuları olan ve daha önce ilk Bitcoin milyarderi ikizler olarak tarihe geçen Winklevoss İkizleri Cameron ve Tyler Winklevoss, geçtiğimiz 7 Ocak tarihinde Reddit tarafından yapılan ”soru cevap” etkinliğine katıldı. İkizler ilk olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in uzun vadede galip geleceğini belirterek etkinliğe başladı.

Daha sonra Bitcoin’in diğer kripto para birimleri arasındaki birinciliğini koruyup koruyamayacağı sorusu ile karşılaşan Cameron, bu konuda iyimser olduğunu ve Bitcoin’in kesinlikle ”hard money” (altın, gümüş vb.) olduğunu ve bu yüzden uzun vadede galip geleceğini vurguladı. Tyler Winklevoss ise etkinlik esnasında oldukça iddialı bir açıklama yaptı ve Bitcoin ile altını kıyasladı:

”Biz Bitcoin’in, altın olma konusunda altından daha iyi olduğuna inanıyoruz. Eğer haklıysak, zamanla Bitcoin’in piyasa hacmi, altının sahip olduğu 7 trilyon dolarlık piyasa hacmini geçecektir.”

Hem itibari para hem de kripto para borsalarının uzun vadeli potansiyeli hakkında da konuşan Cameron, şu an için ”itibari paraya olan erişimin” kripto para içi hayati öneme sahip olduğunu ama yine de gelecekte ”itibari paralar da dahil her şeyin kripto para” olacağını tahmin ettiğini vurguladı. İkizler geçtiğimiz günlerde Gemini tarafından piyasaya sürülen GUSD stabil koin projesi ile de anılmıştı.

Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Boğası Keiser, Warren Buffett’a Yüklendi Stabil Koin Savaşları: Poloniex, USDC İşlemlerinden Ücret Almamaya Devam Edecek Bitcoin balinaları 53,6 milyon dolarlık BTC’yi hareket ettirdi Kötü Amaçlı Bitcoin Çalan Yazılım, Fortnite Oyuncularını Hedef Aldı Takı Devi, Elmasları Takip Etmek İçin Blockchain Kullanacak Binance’den Heyecanlandıran Paylaşım!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır