Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss Capital’den Sterling Witzke: Stabil Koinler İnternete Çok Uygun

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss Capital’den Sterling Witzke: Stabil Koinler İnternete Çok Uygun
Winklevoss Capital’den Sterling Witzke: Stabil Koinler İnternete Çok Uygun

© Reuters.  © Reuters.

Winklevoss Capital partneri Sterling Witzke, yaptığı açıklamada stabil kripto paraların internet döneminin para birimileri olabilecek potansiyelde olduğunu ifade etti. Başarılı isim, ünlü kripto para haber sitesi Coin Telegraph’a verdiği röportajda; son dönemin popüler ürünleri olan stabil kripto paraların doların yapamadığını yapıp, internet alanının para birimi olacak güçte olduğunu aktardı.

ICO çılgınlığının sona ermesinin ardından artık kripto para piyasalarında geleceğin tokenize edilmiş ürünlerde ve stabil kripto paralarda olacağını ifade eden Witzke, doların bundan uzun bir süre önce çok büyük bir devrim yaptığını ve müthiş bir ödeme aracı haline geldiğini ifade ederken, buna karşın geldiğimiz internet çağında, artık sistemin gereklerini tam manasıyla karşılayamadığını aktardı.

İşte tam da bu noktada, stabil kripto paraların büyük bir alternatif olarak hayatımıza girdiğini ifade eden Witzke, Blockchain ve internet üzerinde fonksiyon gösterebilecek bu ürünlerin, internetin yeni para birimi olabileceğini söyledi. Witzke, şöyle konuştu:

Bitcoin ve pizza hikayesini herkes bilir. O dönem 10 bin BTC 20 dolar yapıyordu ama şimdi 4 milyon dolar yapıyor. Bu durum da bize gösteriyor ki, ödeme için değeri daha sabit ve daha az değişen bir şeye ihtiyacımız var. Bu da itibari para destekli bir stabil koin olabilir. Bu tarz bir para birimi, hem Blockchain üzerinde fonksiyon gösterecek olması, hem de internetin gerekliliklerine uygunluğu ile önemli bir para birimi haline gelebilir.”

Winklevoss Capital’den Sterling Witzke: Stabil Koinler İnternete Çok Uygun isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss Capital’den Sterling Witzke: Stabil Koinler İnternete Çok Uygun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varlıklarınızı Koruyun: En Güvenilir 7 Bitcoin Cüzdanı Bitcoin’e ilaveten Haziran ayında umut vadeden 5 kripto para Bitcoin 7.200 Dolara Düştü! En Büyük 5 Bitcoin Borsasının Varlık Toplamı, JP Morgan’ın %1’i Etmiyor Tarih tekerrür ederse, bu grafik Bitcoin (BTC) boğalarını uyandıracak ”Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır