Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğinde
Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğinde

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin dengeyi yakalıyor. Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğine geliyor. Fiyat test seviyelerini birer birer tamamlıyor.

Yaşanan her dip ile aslında Bitcoin dengeyi yakalıyor. Her kaydedilen dip seviyesinde bir kademe daha geri çekilme sürecini tamamlamanın rahatlığı bize hissettiriyor.

Willy WooEski bir Bitcoin yatırımcısı ve popüler kripto para fenomeni olan Willy Woo, Bitcoin’in yaklaştığı noktaya yöneldiğine dair görüşlerini teyit etti. Yatırımcı açısından, şuan fiyatın satıcıların kontrolü altında olmasına rağmen, Bitcoin’in muazzam bir şekilde rayından çıkmak için yeterli gerilime hızla yaklaştığı konusundaki fikirlere katılan analistlerin sayısı her gün artıyor.

Son 30sn’si ilginizi çekebilir.

Kendisi tarafından yapılan bir bir twitter anketinde çıkan sonuçlarda; oy verenlerin yaklaşık % 30’unun Bitcoin’in yakında dibi göreceğini, % 40’ının şuan piyasanın, ayıların hakim olduğu bir düşüş krizi içerisinde olduğunu ve %30’unun da kararsız kaldığını biliyoruz.

Woo attığı bir tweet ile bu tabloya yorumunu şöyle açıkladı:

“Bu demek oluyor ki; %30 fiyatın dipte olduğunu, %40 daha fazla diplerin geleceğini, kalan %30’un da kararsız olduğunu görüyoruz. İnsanlar bana ne düşündüğümü soruyor; bence bunlar birkaç küçük kıymık batmasından farksız.”

Woo’ya göre, ayı piyasasına bir dip koyabilmek için Bitcoin’in genel momentumunun daha yukarılara tırmanması ve oralarda yerleşmesi gerekmekte. Woo açıklamalarında;

“Her bir düşüşte Bitcoin fiyatı biraz daha dengeleniyor. Bir sonraki kırılmanın öncesindeki piyasa oyuncularının poziyonlarının ne durumda olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.”

Woo’nun öngörülerine paralel olarak, Civic Key Ceo’su Vinny Lingham “katılıyorum” etiketi ile Woo’nun hakkını teslim etti. Bu, Lingham’ın kısa bir süre önce kripto para traderı Ronnie Moas ile bir Bitcoin bahsi oynamış olması göz önüne alındığında oldukça ilginç bir gelişmedir.

Bahse Girdiler..İkili, Ekim ayı sonlarında Las Vegas’ta düzenlenen Dünya Kripto Konferansında bir araya geldi. Moas Bitcoin’in 2019’da bir artış yaparak fiyatının 28.000$’a geleceğine dair 20.000$’na bahse girdi.

Diğer yandan Lingham, meydan okumayı kabul etti. Lingham, Anti-Bitcoin olmamasına rağmen, Bitcoin’in emekle döneminde olduğunu ve o kadar yükselecek kadar bir momentuma sahip olmadığını öne sürdü. “BTC bu kadar yükselirse, bahsi ödemekten memnun olurum” diyerek karşılık verdi.

Haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Willy Woo: Bitcoin dengeyi yakalıyor, BTC kırılmanın eşiğinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Overstock CEO’su: Blockchain, Hükümeti ”Rüşvet Alamayacak Duruma Getirebilir” Finansal şirketler Ripple’ın, xRapid ürününü test ediyor Blockchain Nedir? Blokzinciri Ne İşe Yarar? Dash’ın Geleceği Umut Verici Beş Haneli Rakamlara Doğru Adım Adım… Bitcoin 9 bin doları aştı: Tone Vays yatırımcıları uyardı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır