Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Resmileşti: Coinbase, PayPal ile Ödeme Alma İmkanını Müşterilerine Sunacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Resmileşti: Coinbase, PayPal ile Ödeme Alma İmkanını Müşterilerine Sunacak
Resmileşti: Coinbase, PayPal ile Ödeme Alma İmkanını Müşterilerine SunacakKripto para sektörünün en dev şirketlerinden birisi olan Coinbase’den borsadan para çekme noktasında çok büyük bir hamle geldi. Bir süredir kripto para çevrelerinde konuşulan iddialar, Coinbase’in yayınladığı blog yazısıyla gerçeğe döndü ve firma; PayPal aracılığı ile müşterilerinin borsadan para çekebileceğini açıkladı.

Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet eden Coinbase müşterilerinin faydalanacağı bu özellikten, yakın dönemde diğer kullanıcıların da faydalanması bekleniyor.

İlk olarak 2016 yılında böyle bir entegrasyon çalışması başlamıştı. O dönemde Coinbase, diğer büyük kredi kartlarına ek olarak PayPal’ı da sistemine eklemişti. O dönem BTC satan Coinbase kullanıcıları, itibari para karşılıklarını PayPal üzerinden cüzdanlarına aktarabiliyordu ancak, yaşanan bazı teknik aksaklıklar sebebiyle bu iş birliği iptal edilmek durumunda kalmıştı.

Bu hamle ile birlikte Coinbase’in sunduğu hizmetler bütünü, daha da artmış durumda. Son birkaç aylık süreçte de sürekli olarak yeni opsiyon ve hizmetleri kullanıcıları ile buluşturan firma aynı zamanda 31 farklı kripto paranın borsaya alınması için de araştırmalarını sürdürüyor. Bu kripto paraların arasında en fazla dikkat ve ilgiyi ise şüphesiz Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) çekiyor.

Coinbase borsadaki çeşitliliği arttırmak ve müşterilere daha fazla opsiyon sunmak için çalışmaları sürdürürken, aynı zamanda OTC trading fırsatları için de çalışmalar yürütüyor. Coinbase Custody hakkında yapılan çalışmalar ise, piyasanın şu anki durgunluğuna rağmen, son sürat devam ediyor.

Resmileşti: Coinbase, PayPal ile Ödeme Alma İmkanını Müşterilerine Sunacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Resmileşti: Coinbase, PayPal ile Ödeme Alma İmkanını Müşterilerine Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Reuters: Bitcoin almazsan Monero al Binance Kripto Para Borsası Ek Litecoin ve Tron Pariteleri Duyurdu! Büyük Tarih Açıklandı! Bakkt Plaformunun Bitcoin Vadeli İşlemleri 12 Aralık’ta Alıcıya Çıkıyor Mısır Merkez Bankası Kendi Dijital Parasını Oluşturmayı Düşünüyor Rekor Yükselmenin Sonu Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in Blockchain vurgusu Bitcoin farkındalığını artırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır