Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings Bitcoin ölüyor mu sorusuna öyle cevaplar verdi ki…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings Bitcoin ölüyor mu sorusuna öyle cevaplar verdi ki…
Weiss Ratings Bitcoin ölüyor mu sorusuna öyle cevaplar verdi ki…

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ölüyor mu ? Piyasalar dibe dalış hareketlerine devam ederken, insanlarda artık Bitcoin tamamen bitecek düşünceleri oluşmaya başladı. Röportaj haberimizde bu endişeleri derinlemesine irdeledik.

Bitcoin ölüyor mu ? Aslında hayır

Bitcoin ölmüyor sadece büyük bir düşüş yaşadı. Sansasyonel paramız Bitcoin, şu anda tüm zamanların en yüksek değerinden % 77 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor.

Ama bu ilk kez değil!

Bitcoin 10 yıl önce piyasaya girdi. Ve bu 10 yıllık süre boyunca tam 4 kez %70’in altında düşüş gösterdi. Yani şuan ki Bitcoin dalgalanmaları daha önce de defalarca yaşandı. Sadece çoğu yatırımcı piyasaya 2017 ve sonrasında girdiği için, bu ortama alışık değil. O yüzden de böyle çok kötümser düşüncelere sahipler.

Tabi bu endişelerin oluşumunda medyanın da büyük katkısı var. Örneğin Wall Street’ten uzmanlar her Bitcoin düşüşünde, Bitcoin’in öleceği hakkında yazılar kaleme aldı. Ancak Bitcoin her seferinde geri döndü. Ve her geri dönüşte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

SöyleşiMartin Weiss: İyi günler, Juan! Bugün konuşmamızın konusu Bitcoin’deki düşüş hareketleri olsun mu?

Juan: Selam Martin! Evet, tabi ki.

Martin: Etrafta kripto paraların özellikle Bitcoin’in öleceği yönünde söylentiler kol geziyor. Bu konu hakkında ne söylemek istersiniz?

Martin Weiss: Sana sadece şunu söyleyeceğim; bunların hepsi saçmalık (bullshit). Bitcoin sadece Bitcoin. Ve her zamanki döngüsünü yapıyor. Bugün düşer yarın çıkar. Çünkü hala spekülatif bir para birimi olmaktan çıkamadı. Bitcoin global bir kabul görene kadar yani devletler arası kullanılmaya başlamadan, Bitcoin için stabiliteden bahsedemeyiz. Bu dalgalanma hareketleri devam edecektir. Ama hayır Bitcoin kesinlikle ölmüyor.

Juan: Bende sizin gibi düşünmek istiyorum ama bir türlü üzerimdeki tedirginliği atamıyorum.

Martin Weiss: Çünkü sende bu sektörde çok yenisin Juan. Ne zaman kripto paralar hakkında röportaj yapmaya başladın 2017 de mi? Lütfen söyle bana

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings Bitcoin ölüyor mu sorusuna öyle cevaplar verdi ki… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatını ve Kripto Para Piyasasını Alt Üst Eden Harekete Soruşturma Binance’in Yeni Kura Sistemi, Ciddi Eleştriler Alıyor Binance, En Fazla Trafiği Türkiye’den Alacak İşte En Popüler Kripto Para Fiyat Tahminleri: Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum ve Daha Fazlası Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! GastroAdvisor ve Walledo Restoran Sektörü İçin Anlaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır