Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini Açıkladı
Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini AçıkladıKripto para sosyal medyasının tanındık isimlerinden birisi olan Tone Vays, yaptığı açıklama ile gizlilik odaklı kripto para Monero’ya neden karşı olduğunu anlattı. Vays, alt koinlerdense, tercihinin her zaman BTC olacağını belirtirken, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, Monero’yu eleştirdi. Vays, şöyle konuştu:

”Monero şu anda yeteri kadar dağıtık değil. Geliştiricileri de bence çok başarılı değil. Bitcoin’deki ekibe bakarsak, onların Monero’dan daha iyi olduğunu görürsünüz.”

Monero’nun yakın gelecekte ortadan tamamen silinebileceğini ve bu yüzden insanların Monero’ya yatırım yapmak istemediğini belirten Vays, Monero kazıp onu Bitcoin’e çevirme modası olduğunu ancak bunun da uzun sürmeyeceğini belirtirken, şunları söyledi:

Bitcoin ve Monero’nun rekabet ettiği hiçbir konu yok. Bitcoin, Litecoin’le de rekabet etmiyor. Bitcoin şu anda sadece altın ya da dolar gibi küresel güçler ile rekabet halinde. Şu anda hemen herkes Bitcoin’i konuşuyor ve konuşmakta da son derece haklılar.”

Başarılı influencer, yaptığı açıklamada Monero ve Bitcoin’in aynı seviyede olmadığını ifade ederken, Monero’nun rakiplerinin genelde Litecoin, Zcash ya da diğer kripto paralar olduğunu, Bitcoin’in Monero’dan bir siklet daha yukarda olduğunu belirtti.

Özellikle gizlilik odaklı oluşu ve takip edilemezlik özellikleri ile, Monero gerçekten de kripto para piyasasının bilinen koinlerinden birisi olmayı başardı. Bazı kesimler, anonimlik özelliği sebebiyle Monero’nun giderek değerini katlayacağını ve kullanım miktarını arttıracağını ifade ederken; bazıları da devlet baskısı ve regülasyonlar sonucunda Monero’nun yok olacağını ön görüyor.

Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini Açıkladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi: ETH Kilit Direnç Seviyeyi Kırabilecek mi? 6 Aralık XRP fiyat analizi: XRP önemli bir destek alanı eşiğinde En Büyük Bitcoin Balinası Konuştu: Piyasayı Endişelendiren Kripto Para Transferlerinin Arka Perdesi Hangi Parite İle Trade Yapmak Daha Fazla Kazandırabilir? Nasdaq’ta Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Listelenmeye Başladı! İşte Sıradaki Bitcoin 10.000 Dolar Endişesi Yaşatıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır