Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Günün Çift Haneli Kazanç Getiren Kripto Para Birimleri: Holo, VeChain, ChainLink ve Tron

Ana Sayfa » GÜNCEL » Günün Çift Haneli Kazanç Getiren Kripto Para Birimleri: Holo, VeChain, ChainLink ve Tron
Günün Çift Haneli Kazanç Getiren Kripto Para Birimleri: Holo, VeChain, ChainLink ve Tron

2/2


2/2


Kripto para birimleri, 9 Ocak 2019 tarihi itibariyle tekrardan yüzünü yeşile döndü. Piyasa hacmine göre top 100 kripto para birimi arasında yer alan birçok kripto para birimi ufak çaplı yükselişler yaşarken, bazı önde gelen projeler çift haneli kazançlar elde ederek günün en çok kazananları arasına girmeyi başardı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 4.000 dolar üstündeki konumunu koruması, kesinlikle alt koinler için de ralli oluşmasını sağlıyor.

Günün Kazanan Kripto Paraları
Bitcoin’in 3.800 dolardan 4.000 dolara tekrar çıkması birçok kripto para biriminin yükseliş elde etmesini sağladı ve Ethereum yaşadığı yükselişten sonra yerini yatay bir pozisyona bıraktı. Basın saatine göreyse top 100 içerisinde önemli yükseliş yaşayan kripto para birimleri Tron, VeChain Thor, ChainLink ve Holo olarak sıralanabilir.


TRX geçtiğimiz Ekim ayında Tron Virtual Machine’in aktif edilmesinden beri yükseliş yapıyor. Bunun yanı sıra Ekim ayından bu yana Tron Foundation tarafından önemli gelişme duyuruları yapıldı. VeChain ise özellikle tatil sezonunda dibi bulan kripto para birimlerinden birisiydi ve şimdi alt koinlerin toparlanması ile birlikte o da güçlü bir yükseliş yaşamaya başladı.

Bunun yanı sıra HOT projesi, geçtiğimiz Kasım ayında Weiss Ratings tarafından yapılan araştırma ve inceleme sonunda ilk değerlendirmesinde ”Satın Al” derecesine ulaşan ilk kripto para birimi olarak duyurulmuştu ki görünüşe göre Holo yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Holo özellikle Türkiye içerisinde ciddi bir kripto para topluluğuna sahip projelerden birisi.

Günün Çift Haneli Kazanç Getiren Kripto Para Birimleri: Holo, VeChain, ChainLink ve Tron isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Günün Çift Haneli Kazanç Getiren Kripto Para Birimleri: Holo, VeChain, ChainLink ve Tron - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor! Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018 Dünyanın En ”Az Pahalı” Eseri, Lightning Network Kullanılarak 1 Milisatoshi Karşılığında Satıldı! 3.7 milyon Bitcoin ve 1.833.3333.333 XRP, sonsuza dek kayboldu Fidelity’nin Kripto Para Sektöründeki İlk Müşterisi Mike Novogratz Oldu Bitcoin (BTC) için sırada ne var? Fiyat ne kadar düşebilir? Piyasa analisti açıklıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır