Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Web Summit Etkinliğinde 127 Milyon Dolara Yakın Kripto Para Dağıtıldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Web Summit Etkinliğinde 127 Milyon Dolara Yakın Kripto Para Dağıtıldı!
Web Summit Etkinliğinde 127 Milyon Dolara Yakın Kripto Para Dağıtıldı!

2/2


2/2


Avrupa‘da düzenlenen en büyük internet etkinliklerinden birisi olan Web Summit, 5 Kasım tarihinde başlayıp, 8 Kasım Perşembe günü sonlandı ancak sonlanırken kesinlikle uzun süre akıllarda kalacak bir çok kripto para dağıtımına tanıklık etti. Etkinliğe katılan kripto para firmaları, etkinlik boyunca toplamda 127 milyon dolar civarında kripto para birimi dağıtımı yaptı.

Airdrop’lar, Cüzdanlar ve Kullanım
Bütün biletleri önceden satılan Web Summit‘in bu seneki zirvesi Lizbon içerisinde yapıldı ve toplamda binlerce startup firmasının yanı sıra 70.000 üzerinde insan etkinliğe katıldı.

Etkinliğin öne çıkan gruplarından olan kripto para birimi işletmeleri de, milyonlarca dolar değerinde kripto para birimi dağıttı. Bunlardan en büyüğü tabii ki cüzdan hizmeti sağlayan Blockchain’in 125 milyon dolar değerinde yaptığı Stellar airdrop hizmeti oldu.  Borsaya kayıtlı olan ve borsa tarafından onaylı her kullanıcıya 25 dolar değerinde Stellar verileceğini açıklayan Blockchain, son günlerin en çok konuşulan firmalarından birisi.


İlgili haber:
Tarihin En Büyük Airdropu: Blockchain, 125 Milyon Dolarlık Stellar (XLM) Dağıtıyor!

İngiltere Give-away Konusunda Lider
Blockchain firmasının yanı sıra bir kaç İngiltere menşeli kripto para firması da bedava kripto para dağıtımı konusunda başı çekmekte. eToro platformu da bu haftanın başlarında duyurduğu yeni cüzdanını tanıtmak amacıyla bedava kripto para birimi veren firmalardan birisi. eToro’nun itibari para ve kripto para trading platformu, eToroX isimli cüzdanı indiren ilk 100.000 kişiye 0.1 ETH (21 dolar civarı) vermeyi vaat ediyor. Bunun yanı sıra sürpriz Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin ödülleri de dağıtılacak.

Web Summit Etkinliğinde 127 Milyon Dolara Yakın Kripto Para Dağıtıldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Web Summit Etkinliğinde 127 Milyon Dolara Yakın Kripto Para Dağıtıldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kripto Para Borsası, Abonelik Modeline Mi Geçmek İstiyor? Ünlü Yatırımcı: Gelecekte Türk Lirası’nın Değerini Bitcoin Bazında Hesaplayabiliriz Dev Bitcoin Borsası Coinbase’den Altcoin’e Transfer Zhao’dan Bitcoin yorumu: Henüz hiçbir şey görmediniz! Bitcoin Dünyanın En Büyük Borsalarında Listelenmeye Başladı İddiası Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır