Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wall Street’in En Büyük Bitcoin Tahmincisi Havlu Atıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wall Street’in En Büyük Bitcoin Tahmincisi Havlu Atıyor
Wall Street’in En Büyük Bitcoin Tahmincisi Havlu Atıyor


2018 yılının Bitcoin tahmincileri için ne kadar zor bir yıl olduğu konusunda fikir sahibi olmak için Tom Lee’nin son kripto para birimi araştırma raporuna mutlaka göz atın. Wall Street’in en büyük Bitcoin tahmincisi, Bitcoin hakkında tahmin yapmayı bıraktı.

Wall Street’in en ünlü Bitcoin tahmincisi Bitcoin’i bırakıyor
Fundstrat Global Advisors’ın kurucu ortağı olan Tom Lee, 13 Aralık’ta e-posta yoluyla müşterilerine gönderdiği bir notta, şunları söylüyor:

İnsanların bizlere kripto paralar konusundaki fiyat tahminlerimiz hakkında sordukları sorulardan yorulduk. Kripto paralardaki doğal dalgalanmadan dolayı gerçeğe uygun değerin gerçekleşmesi için herhangi bir zaman aralığı sağlamayı bırakıyoruz.

Başka bir deyişle, Wall Street’in en ünlü Bitcoin tahmincisi Bitcoin’i tahmin etmekten vazgeçti. Çünkü uzun süren ayı piyasası Bitcoin tahmincilerini de yatırımcı baskıları nedeniyle yordu.


Ayı piyasası Bitcoin tahmincilerini yordu
Bu sorunun temel nedini anlamak zor değil. Tom Lee’nin araştırma notları üzerinden yapılan bir inceleme, 2018 yılının ortası için 20 bin dolar ve yıl sonu için 25 bin dolarlık bir fiyat hedefi koyduğunu gösteriyor. Wall Street’in en ünlü Bitcoin tahmincisi, Kasım ayında yıl sonu hedefini 15 bin dolara düşürdüğü zaman Bitcoin yaklaşık olarak 5,5 bin dolardan işlem görüyordu. Lider kripto para birimi, o zamandan beri yaklaşık 4 bin dolara kadar düştü. Tom Lee, Bitcoin için son gerçeğe uygun değer aralığını ise 13.800 – 14.800 dolar olarak açıkladı.

Bloomberg’in e-postayla gönderilen sorularını yanıtlamayı reddeden New York merkezli strateji uzmanına, telefonla da ulaşılamadı. Bu durumda olan tek Bitcoin tahmincisi Tom Lee değil. BitmeX’in Arthur Hayes’inden Galaxy Digital’deki Mike Novogratz’a kadar yüksek profilli Bitcoin boğaları, lider kripto para birimi için hedef fiyatlarını güncelledi ve Bitcoin’de daha fazla düşüş beklediklerini açıkladılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Wall Street’in En Büyük Bitcoin Tahmincisi Havlu Atıyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wall Street’in En Büyük Bitcoin Tahmincisi Havlu Atıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hızına yetişilemiyor – Samsung kripto cüzdanı Ledger’a yatırım yaptı ABD’nin Bitcoin Atağı Flaş kripto para haberleri: Ripple (XRP) önemli bir ortaklık kurdu, ünlü analistten yeni Bitcoin tahmini ve daha fazlası… Holo ve Pundi X Yükselirken, Lider Kripto Paralar Yatay Seyrediyor Roger Ver: Bitcoin’in Asıl Değerleri Artık BTC’de Bulunmuyor Ama BCH’de Mevcut Araştırma: Her 7 Çin Vatandaşından 1’i, Kripto Para Yatırımı Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır