Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin: Kripto Kabulünün Sıradaki Dalgası, ”Hype” Üzerine Kurulmayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin: Kripto Kabulünün Sıradaki Dalgası, ”Hype” Üzerine Kurulmayacak
Vitalik Buterin: Kripto Kabulünün Sıradaki Dalgası, ”Hype” Üzerine KurulmayacakEthereum ağının kurucu ortaklarından ve belki de en önde gelen kişilerinden birisi olan ünlü geliştirici Vitalik Buterin, yakın zamanda Smart Valor ile yaptığı bir röportajda kripto para dünyasının evrimi ve kripto para birimleri hakkında konuştu. Bunun yanı sıra 2019 yılında beklenen büyük kripto para dalgasına da değinen Vitalik, kripto para sektörünün ”kesinlikle çok fazla büyüdüğünü” vurguladı.

2014 yılında, kripto para sektörünün sadece Ethereum ekibi, bir kaç şirket ve bir kaç kişiden oluştuğunu ifade eden Buterin, konu hakkında şunları ifade etti:

”Buraya her geldiğimde, kripto para sektörü kesinlikle büyümeye devam ediyor ve şu an, devasa bir hal aldı. Bu teknolojiye ilgisi olan farklı üniversitelerden bir çok insan var ve sadece burada bulunan şirketlerin sayısındaki ilgiyi görmek bile (etkileyici).”

Kurucu bunun yanı sıra sektörün çok fazla gelişme yaşadığını ve kripto para alanındaki regülasyonların da ”dostane” bir tavra bürünmekte olduğunu açıkladı. Kripto para birimlerinin fiyatlarında yaşanan düşüş hakkında da konuşan Vitalik, sektörün şu sıralar daha fazla ”gerçek uygulamaya” ihtiyaç duyduğunu ve şu an bütün Ethereum ekibinin bu konuda çalıştığını aktardı.

”Aslen, sıradaki kripto para kabulü dalgası, hype üzerine kurulu olmayacak çünkü hype aslında çoktan geldi. Bunun, insanlara değer aktarımı yapan gerçekten kullanışlı uygulamalardan gelmesi gerekiyor.”

Vitalik’in hype olarak ifade ettiği alım çılgınlığı, 2017 yılının sonlarında bir çok kişinin kripto para sektörüne akın etmesine neden olmuş ve FOMO yaratmıştı. Vitalik’e göre 2019 yılı bir çok uygulamanın hayata geçirileceği bir yıl olacak.

Vitalik Buterin: Kripto Kabulünün Sıradaki Dalgası, ”Hype” Üzerine Kurulmayacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin: Kripto Kabulünün Sıradaki Dalgası, ”Hype” Üzerine Kurulmayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analist Alex Krüger: Henüz FOMO Yapacak Hiçbir Şey Yok! Bitcoin Yeniden 12.000 Dolara Gidiyor Binance’in Korkusu: ABD’li Yetkililerin Denetimi Gizemli bir airdrop, Ethereum ağının yüzde 60’ını ele geçirdi BitMEX CEO’su: Bitcoin, 20,000 dolar yolunda Ethereum Ters Köşe Yaptı – Ethereum Fiyatı Ne Kadar Oldu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır