Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı
Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük üçüncü kripto parasının kurucularından olan Vitalik Buterin, Ethereum ağındaki üç işletmeye 300.000 dolar bağışladığını duyurdu. Ethereum geliştiricileri, Ethereum 2.0 üzerinde çalışıyorlar. Constantinople güncellemesinin Ocak 2019’da yapılması bekleniyor.

Vitalik Buterin, üç şirkete 1.000 ETH bağışladı
Buterin, Ethereum’un Blockchain’indeki üç işletmeye 300.000 dolar verdiğini bildiriliyor. Prysmatic Labs, ChainSafe Systems ve Sigma Prime 1.000 ETH bağışından yararlanan kuruluşlar. Bu girişimler Ethereum ekosisteminde çalışıyor. Temel amaç, düzgün çalışan bir Ethereum 2.0 ile gelmek. Örneğin Sigma Prime, bir Ethereum 2.0 istemcisi olan Lighthouse’u oluşturuyor. Peasmatic, Ethereum ağının ölçeklendirilebilirliğine odaklanırken Chainsafe, bir Ethereum 2.0 istemcisi de oluşturuyor.

Bağış, ağdaki çekirdek geliştiricilerin finansman eksikliğini belirttiği Twitter’da yükselen bir tartışmanın ardından geliyor; bu gelişme hızını yavaşlatan bir durum. Prysmatic Labs’ın kurucu ortaklarından biri olan Preston Van Loon, Buterin’in bağışlarından önce konuya yönelik şunları söyledi:

Şu ana kadar verilen hibeler, tüm ekibi ciddi ücret kesintileriyle birlikte tam zamanlı olarak çalıştırmaya bile yetmiyor. Projeyi ihtiyacımız olan yere göre ölçeklendirmemiz için bile yeterli değil.

Gözler Ethereum projesi üzerinde
Tartışmaya yanıt olarak Ethereum kurucu ortağı şu yanıtı verdi:

Sadece 1.000 ETH gönderdi. Yolo (sadece bir hayatın var).

Bu gelişmeler, bazı piyasa katılımcılarının Ethereum’un uygun bir liderliğe sahip olmadığını belirttikleri tartışmalara yol açtı. SpankChain CEO’su Ameen Solaimani, konuya yönelik şunları söyledi:

Ethereum, piyasada çok uzun bir süredir (2 yıl) var ve bu yüzden liderliği eline aldı. Popülaritesini geri kazanmak için ölçeklendirilebilirliğe ihtiyaç duyuyor.

Ethereum (ETH) fiyat grafiği

Ethereum fiyatı, 100 doların üzerine çıkmayı başardı
Tüm startup’lara daha önce hibe verildi. Ancak, hibelerin yeterli olmadığı açık. Örneğin, Prysmatic Labs Ekim ayında 500.000 dolarlık bağış aldığını ve daha önceki yıllarda 100.000 dolarlık bir ödülün verildiğini belirtiyor. Ethereum yazım sırasında, 100 doların üzerine çıkmayı başardı ve %8,6 oranında artışla 104 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in kara kışı ne zaman sona erecek? İsmail Hakkı Polat Türkiye’nin Blockchain Planlarında Eğitimin Önemine Dikkat Çekiyor EOS’un yeni platformundan fenomenlere 100 milyon dolara varan gelir Coinbase’in Kripto Kartı Coinbase Card, Kullanılmaya Başlandı Sherman: Libra Teröristlere Arkadaşlık İsteği Göndermek Gibi Bakkt Onaylandı, Bitcoin Yükselişe Geçti !

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır