Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam Edebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam Edebilir
ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam EdebilirBir zamanlar kripto para sektöründeki en popüler alan olan ICO’lar, artık bir çok yatırımcının onlara ‘cüzzamlı’ gibi davranmasına tanıklık etmekte. Geçmişte bir çok ICO projesi gerçekten başarılı bir şekilde vaat ettiklerini gerçekleştirmiş olsa da, sektörde yer alan olumsuz örneklerin fazlalığı, iyi projelerin de kötü proje muamelesi görmesine neden oldu ve şu an bütün sektör uçuruma doğru ilerlemekte.

2018 yılının başından beri yapılan ICO projelerinin ezici bir çoğunluğu ya sahtekarlık ya da vaatleri gerçekleştiremeyen projeler olarak ilerledi ve tabii ki bu da yatırımcıların fiyata olan bakış açısını etkiledi. Yeni yapılan bir araştırmaya göre, sadece 2018 yılında bile 500 milyon dolar veya daha fazlası sahte ICO projelerine kaybedildi. 2017 yılında kaybedilen para düşünüldüğünde ise, sayı milyar dolarları geçmekte. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ICO projelerini avlamaya karar verdiğinden beri iyice kötü bir hal alan ICO sektörü, fiyat düşüşünden çok , SEC tarafından kendilerine ceza kesilmemesinin peşine düştü sayılır.

Pantera Capital bile portföyünün %25’ini oluşturan ICO’ların SEC tarafından tehlikeye sokulabileceğini düşünürken, stabil koin projesi Basis de geçtiğimiz günlerde yatırımcılara paralarını iade edeceğini açıklamıştı. Piyasaya çıkan ICO projeleri ortalama olarak %95 oranında değer kaybetti ve görünüşe göre bu düşüş hala devam edecek.

ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam Edebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam Edebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin yatırımcısı 5.000 dolar yatırdı 800.000 dolar kazandı ama sevinemedi! 25 Mart Bitcoin fiyat analizi: BTC’yi önemli bir kırılım bekliyor! Binance Coin Yükselişini Sürdürse de, Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı 3.25 Milyar Dolarlık Bitcoin Transfer Edildi! “Bitcoin bu seviyeyi kırdığında, hiçbir şey 20.000 doları geçmesini engelleyemeyecek.” Bitcoin Rekora Koşuyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır