Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..?
Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..?

© Reuters.  © Reuters.

Vinny Lingham’ın Bitcoin yorumu 20.000 doları Bitcoin muhakkak görecektir. Johannesburg’daki bir etkinlikte Bubble-phobic Civic CEO’su Vinny Lingham, Blockchain ve kriptopara ile ilgili özel ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Konuşmasının ana teması Blockchain endüstrisindeki yoğun ilgi ve yeni bir Bitcoin balonunun gerçekleşme ihtimali idi.

Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek…Vinny Lingham’ın Bitcoin yorumu 20.000 doları Bitcoin’ i göreceği yönünde ancak bunun için bir kaç hususu açıklığa kavuşturmak gerekecek. Lingham, endüstri sektöründe yaygın olarak kullanım eksikliği ve ölçekleme sorunlarını, kriptopara biriminin benimsenmesine yönelik mevcut en önemli yapısal sorunlar olduğunu ifade ediyor. Kriptopara biriminin kullanım alanları, esas olarak para transferleri ve ticaret işlemler olsa da, kriptonun piyasadaki bilinirliği arttıkça mevcut ticari fırsatlardan faydalanmasını açıkçası her geçen gün daha iyi yapmakta.

Kriptopara yatırımcısı kazanabileceği para miktarından ziyade yenilikçi ve girişimci projelere güvenip ona göre yatırım yapması gerektiğine inanmakta. Lingham ayrıca şunları ekledi;

“Bir yatırım yaparken küçük hesapların peşinde koşup her şeyin merkezine parayı oturtmamak lazım. Kripto piyasasında sadece tutkuyla bağlı olabileceğiniz bir projenin hedeflerine yatırım yapmak uzun vadede yapılabilecek en avantajlı harekettir.”

Geçen yıl kriptopara piyasasında yaşanan balonu ve sonrasındaki dramatik çöküşü tamamen arz talep meselesi olarak yorumlamaktadır. Kriptopara yatırımcısının kriptoparaya artan ilgisi ve sınırlı arz kaynaklı şişirilmiş fiyatlar, daha sonra ICO‘larda büyük bir artışa neden oldu. Yani şuan alıcıdan çok ICO var; dolayısıyla fiyatlardaki düşüşler alıcıların daha az harcadığı anlamına gelmekte.

Yatırımcının açgözlülüğü başka bir kriptopara balonunu teşvik etme ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ediyor. Sonra şunu ekled;

“Sizce başka bir balon ihtimalinden korkmalı mıyım? Muhtemelen, insanlar bunu bilemeyecekler. İnsanlar Bitcoin’den 20.000 dolar kazandığında, piyasa tekrar 100 dolara ya da böyle bir şeye geri dönecektir.”

“Çanlar Kimin İçin Çalıyor” Dinginliği…Lingham, uzun zamandır %-0.18 değer kaybıyla 6447.89 $’ lık fiyatın Bitcoin’in yavaş ve istikrarlı büyümesinin bir sonucu olduğuna inanmaktadır. Esasında bu tüm kriptopara birimleri için geçerli olan bir durum. 2017’nin başlarına dönersek, Bitcoin’nin daha 1200 $ civarında olduğu dönemler, kendisi Bitcoin’nin müthiş bir şekilde 3000 $’ı görebileceği ile ilgili isabetli öngörülerde bulunmuştu.

“Yatırımcı açgözlülüğü” küçümsenmiş gibi görünse de, balon kesinlikle yaklaşmakta. Bununla birlikte, kriptopara talebi karşılayabilecek bir altyapıya sahip değildi. Bu yüzden zirveyi gören fiyat bir anda tepetaklak oluverdi. Ancak, Lingham kamusal alanın dışında büyüyebilmek için önemli bir tavsiyesi var. Piyasaya farklı çözümler getirebilmek amacıyla yoğun mesai harcanmasının önemli olduğunu söylemekte. Ayrıca, içinde güçlü bir şekilde muhteşem olumlu geri dönüşler alınabileceği umudunu beslemektedir.

Neyse ki, Lingham profesyonel ve temkinli bakış açısıyla bazen dalga geçebilmektedir. “Bu adam bana bir permabull* gibi gözüküyor!” Lingham bu lafı, geçenlerde anti-Bitcoiner Nouriel Roubini tarafından kibirle kendisini tarif etmek için attığı tweet’e tepki olarak tweetlemişti.

Peki Vinny Lingham, kafatasçı mı? Belki de değil.

Vinny Lingham’a katılıyor mısınız bilmiyorum!

Bitcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Analist İddialı: Bitcoin Hızla 5.000 Dolara Yükselebilir! Kripto Para Piyasası Tekrardan Kızıla Boyandı – Top 10 Kripto Para Çift Haneli Düşüş Yaşıyor! 2017’yi hatırlatan analistten Bitcoin için kritik fiyat uyarısı CME Bitcoin vadelilerinde şimdiye kadarki en iyi ikinci ay! Tom Lee, Blockchain İstanbul Summit Etkinliğinde Konuştu Coinbase’deki Diğer Koinlere de Pound Desteği Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır