Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili Konuştu
Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili KonuştuBitcoin konusunda uzman isimlerden birisi olan Jameson Lopp, Medium hesabında kaleme aldığı yeni blog yazısında Bitcoin geliştiricileri ile ilgili olarak açıklamalar yaptı. Kripto para piyasasının en başından beri bu sektörde var olan ender isimlerden birisi olan Lopp, Bitcoin ağının geliştiricileri arasında herhangi bir ihtilaf olmadığını ve aynı zamanda bu geliştiricilerin tek başlarına karar almadıklarını belirtti.

Lopp, GitHub özelinde Bitcoin geliştirici ağının bir nevi ayrıcalıklara sahip olduğunu ifade ederken, buna karşın bu durumun herhangi bir otoriterlikten ziyade ‘liderlik’ olduğunu ifade etti.

Bitcoin ağının güvenliği için ekibin önlerine gelen her şeyi çok iyi bir şekilde incelediklerini ifade eden Lopp; aynı zamanda ekibin sisteme gelen zararlı kodları da engelleyerek kötü niyetli kişileri ağdan uzak tuttuğunu aktardı.

Bitcoin ağında, şu anda genel kanının aksine son derece uyumlu ve başarılı bir ekip çalışmasının yürütüldüğünü ifade eden başarılı isim; Bitcoin’in yakaladığı ve yakalayacağı diğer başarıların da bu ekibe bağlı olduğunu belirtti.

Uzunca bir süredir, kripto para sektöründe Bitcoin ağının geliştiricilerinin davranışları ciddi şekilde eleştri alıyor. Ancak, Lopp’a bakılırsa, işin arkasında son derece hummalı ve iyi bir çalışma yürüten ekip var. Bitcoin’de yaşanan bazı teknik aksaklıklar düşünüldüğünde, ekibe de bu noktada büyük bir iş düştüğünü söylemek mümkün. Bakalım bu konu ile ilgili önümüzdeki günlerde nasıl gelişmeler yaşanacak?

Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları 22 Haziran kripto para piyasaları özeti: Bitcoin ve altcoinler kritik dirençlerini kırdı İngiltere’nin En Büyük Seyahat İşletmelerinden Birisi, Tokenleştirilmiş Ödül ve Teşvik Sistemini Duyurdu! Binance WinK Satışını Tamamladı Bloomberg: Hafta sonu ticareti, Bitcoin’in yükselişini körüklüyor SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır