Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir
Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir

© Reuters.  Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir© Reuters. Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, tarihteki en büyük boğa koşusunu üstlenmenin eşiğinde olabilir. Fiyatlar yeşil renkte devam ettikçe, olumlu duygular büyük ölçüde gerçekleşecek gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC) bugünü yeşil renkte kapattı. Dünyanın en büyük kripto para birimi, basın saati ile son 24 saatte %5.82’lik artış ile 8176$ seviyesinde işlem görüyor. Bu aynı zamanda bir hafta boyunca görülen istikrarın ve artışın bir parçası.

‘Tarihteki En Büyük Boğa Koşusu’

Hafta sonu boyunca, BTC fiyatı biraz daldı ve 300 dolarlık bir darbe aldı. Ancak, 23 Temmuz Pazartesi sabahı, sektör uzmanlarının dikkatini çeken hızlı bir iyileşme kaydetti. EToro‘da kıdemli bir piyasa analisti olan Mati Greenspan konuyla ilgili “bitcoin tarihindeki en büyük boğa koşusuna şahit olabileceğimizi” söyledi:

Boğa Koşusuna Alev Katan Olumlu Haberler

Geçtiğimiz hafta dünyanın en büyük varlık yöneticisi ve ETF sağlayıcısı BlackRock şirketinin, Bitcoin ve diğer kripto paralarda potansiyel genişleme gördüğünü bildirildi. Kısa bir süre sonra, New York yatırım bankası Goldman Sachs, en büyük kripto para olmak konusunda istekli olan yeni CEO’sunu atadı.

Milyarder Marc Lasry de, BTC‘nin 40.000 $ ‘a ulaşacağını söyleyen olumlu fiyat tahminleriyle geldi.

İyi haberler dalgası, hem Fonstrat’dan Tom Lee hem de Digital Currency Group’dan Barry Silbert’e göre Bitcoin’in hız kazanmasına yardımcı oluyor. İkincisi, CNBC’ye yaptığı açıklamada, en önemli kripto para biriminin olumsuz haberlerde bile daha fazla yükseliş belirtisi bulurken, dip noktasını bulduğunu söyledi:

Fed başkanı Howard Marks, Bitcoin hakkında olumsuz şeyler söylerken, Ken Griffin ise kripto paralar hakkında olumsuz şeyler olmadığını söylüyor, bence bu gerçekten boğa sezonuna bir işaret.

TA Olmanın Olumlu Olması

Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyatındaki mevcut artış sadece medya tarafından değil teknik analiz tarafından da iyice doğrulanıp alevlendiriliyor. Tom Lee’ye göre, teknik analiz de çok daha elverişli görünmeye başlıyor.

Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Tarihinin En Büyük Boğa Koşusu Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto market çakılırken Ripple neden başarılı oldu? Güney Kore Blockchain Startup’larına Yardım Sözü Verdi MyEtherWallet, KYC Doğrulamasız Kripto-Fiat Değişimi Sağlayacak ShapeShift CEO’su Bitcoin hedefini açıkladı ve ekledi: 5-10 altcoin dikkat çekiyor Piyasa düşüyor, Bitcoin’lerimi satmalı mıyım? Bu grafiğe göre Bitcoin’deki son düşüş ciddi bir fırsat olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır