Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VeChain ve DNV GL, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Gelişim Hedeflerini İlerletmek İçin Ortaklık İmzaladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » VeChain ve DNV GL, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Gelişim Hedeflerini İlerletmek İçin Ortaklık İmzaladı
VeChain ve DNV GL, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Gelişim Hedeflerini İlerletmek İçin Ortaklık İmzaladıNorveç kralı Harald V ve Kraliçesi Sonya, geçtiğimiz günlerde Çin‘e resmi bir ziyarette bulundu ve ikili ilişkileri derinleştirmek için temasa geçti. Norveç kraliyet ailesi ziyaretleri esnasında ”DNV GL – VeChain Dijital Düşük Karbon Ekosistemi” ortaklık anlaşmasına da tanıklık ettiler. Söz konusu anlaşma Norveç – Çin Business Summit 2018 etkinliğinde gerçekleştirildi.

Ortaklığın en temel hedefi Det Norske Veritas ve Germanischer Lloyd‘un (DNV GL) Birleşmiş Milletler tarafından sunulan sürdürülebilir ve çevre dostu hedefleri başarabilmesi konusunda daha iyi ve üst  düzey başarılar elde edebilmek. VeChain’in buradaki görevi ise firmaya yardımcı olmak ve dijital teknolojiler sunmak.

Ortaklık aslında sadece VeChain ile DNV GL’yi değil, bunun yanı sıra Çin menşeli otomobil devi BYD‘yi, Tsinghua Üniversitesi’nin Sino AB İlişkileri Araştırma Merkezini ve Bright Foods‘un bir alt kurumu olan Shanghai Xiandao Food kurumlarını da kapsıyor.

VeChainThor bu bağlamda düşük karbon emisyonunu daha da düşük seviyelere çekmek ve bunu otomatik bir hale getirmek için, kendi blockchain alt yapısını ve IoT cihazlarını kullanacak. Blockchain alt yapısında bulunan akıllı kontratlar kullanımı ile sisteme belirli bir otonomluk kazandırılmak isteniyor. Karbon emisyonu özellikle geçtiğimiz yıllarda bir çok dünya devi otomobil üreticisinin başına büyük dertler açmıştı. Blockchain ve akıllı kontratlar tabanlı sistem ile, firmanın istediği düşük emisyon seviyelerine ulaşması planlanıyor.

VeChain ve DNV GL, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Gelişim Hedeflerini İlerletmek İçin Ortaklık İmzaladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VeChain ve DNV GL, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Gelişim Hedeflerini İlerletmek İçin Ortaklık İmzaladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin: Bitcoin Cash SV’nin Durumu Bir Felaket! CFTC BitMEX’i Soruşturuyor SEC’e Bitcoin ve Ether’i içeren yeni bir ETF başvurusu Kripto Paralara Azalan İlgi Yıl Sonunda Geri Dönebilir Bitcoin’in her adımını bilen analistten çılgın fiyat tahmini Müşterileri Tarafından 33 Milyon Dolar Değerinde Dolandırılan Kripto Para Borsası Kapandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır